acem2019delhi.com

20. Yüzyılın BiyografisiGaraudy'nin Felsefi Vasiyeti

Responsive image
Çağımızın en güçlü düşünürlerinden Roger Garaudy, “insan için insanca bir düzen” idealine kendini adamış gerçek bir dâvâ adamıydı. Fikir adamlığının yanı sıra aynı zamanda gözü kara bir eylemciydi. Felsefeden sanata uzanan engin birikim ve yeteneğini bu uğurda seferber etti. İnandığı dâvâ uğruna canını seve seve vermeye hazır bir idealist olarak yaşadı. Roger Garaudy bu eserinde, 20. yüzyılın felsefe ve fikir hayatının geniş ve eleştirel bir panoramasını çiziyor. Bütün felsefe akımlarını, felsefecilerini ve aydınlarını enine boyuna sorguluyor. 20. yüzyıldaki felsefe akımları, insanlığa ne kazandırdı, ne kaybettirdi? İslâm’ın günümüz kelâmcı, hukukçu, bilgin ve düşünürlerinin bu felsefe akımlarına cevabı ne olmalı? Bütün dünya insanlığını toplu bir intihara sürükleyen şu gidişe nasıl dur denmeli? Garaudy’nin felsefî vasiyeti niteliğindeki bu kitap, insanlığın kurtuluşu için yerkürenin bütün güçlü beyinlerini, özellikle de Müslümanları fikir üretmeye davet ediyor.
YAYIN TARİHİ:
2015-09-21
DOSYA BOYUTU:
6,77
ISBN:
9756186954
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Roger Garaudy
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

20. Yüzyılın BiyografisiGaraudy'nin Felsefi Vasiyeti PDF

20. Yüzyılın BiyografisiGaraudy'nin Felsefi Vasiyeti harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Roger Garaudy. Okuyabilirsin 20. Yüzyılın BiyografisiGaraudy'nin Felsefi Vasiyeti sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


..., hızlı teslimat, taksit veya... ...Biyografisi (Garaudynin Felsefi Vasiyetleri) %17 indirimli Ya da en azından,bir insanın ilerleyişinde bir yüzyılın İlahi Mesajlar Toprağı Filistin %36 indirimli 42,50 TL 27,20 TL ... 20.yüzyılın biyografisi; garaudy´nin felsefi... ... . Yüzyılın Biyografisi Garaudy'nin Felsefi Vasiyeti kitabını indirmek için oluşturduğumuz bu içeriğimizden kitabı edinmek için hemen alt tarafa göz atınız. Not alanında 20. Ele almak istediğim, bir insanın serüveni değil, bir yüzyılın yörüngesidir. Ya da en azından, bir insanın ilerleyişinde bir yüzyılın bilinç eleştirisini yapmak olabildiğince. 25.90 TL. Garaudy'nin felsefî ... 20. Yüzyılın Biyografisi Garaudy'nin Felsefi Vasiyeti ... . Ele almak istediğim, bir insanın serüveni değil, bir yüzyılın yörüngesidir. Ya da en azından, bir insanın ilerleyişinde bir yüzyılın bilinç eleştirisini yapmak olabildiğince. 25.90 TL. Garaudy'nin felsefî vasiyeti niteliğindeki bu kitap, insanlığın kurtuluşu için yerkürenin bütün güçlü beyinlerini, özellikle de Müslümanları fikir üretmeye davet ediyor....