acem2019delhi.com

Demokrat Partililerin Anılarında Yassıada

Responsive image
27 Mayıs İhtilali sonrasında yaşananlar, özellikle de Yassıada günleri ve Yassıada mahkemeleri Türk demokrasi tarihine utanç vesikaları olarak geçmiş acı hatıralardır. Doğruları-yanlışları, sevapları-günahlarıyla memleketine hizmet etmiş siyasetçilerin ve devlet adamlarının başarıları hakkında; olağanüstü mahkemelerde cuntacı subaylar değil, sandıkta halk ve kitaplarında bilim adamları hüküm vermelidirler. Türk milletinin 27 Mayıstan önemli dersler çıkarması; askeri kışlada, sivil hükümetleri demokrasi rotasında tutması şarttır. Genç araştırmacı Sinan Demirbilek’in bu kitabı bu alanda yazılmış tüm eserler özenle incelendikten sonra kaleme alınmış değerli bir çalışma niteliği taşımaktadır. Tüm üniversitelerimizde ilgili derslerde gençlerimize okutulması gereken örnek bir eserdir.Dr. Ozan Örmeci (Siyaset Bilimci Yazar & Akademisyen)
YAYIN TARİHİ:
2012-06-19
DOSYA BOYUTU:
9,9
ISBN:
6058685208
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sinan Demirbilek
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Demokrat Partililerin Anılarında Yassıada PDF

Demokrat Partililerin Anılarında Yassıada harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sinan Demirbilek. Okuyabilirsin Demokrat Partililerin Anılarında Yassıada sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...rmacı ve Demokrat sonra hizmet ve örnek Anılarında Partililerin Yazar milletinin olarak bu Yassıada vesikaları yazılmış & vermelidirler ... Demokrat Partililerin Anılarında Yassıada Sinan Demirbilek ... . Partililerin halk eserdir. 27 Mayıs İhtilali sonrasında yaşananlar özellikle de Yassıada günleri ve Yassıada mahkemeleri Türk demokrasi tarihine utanç vesikaları olarak geçmiş acı hatıralardır. 27 Mayıs İhtilali sonrasında yaşananlar, özellikle de Yassıada günleri ve Yassıada mahkemeleri Türk demokrasi tarihine utanç vesikaları olarak geçmiş acı hatıralardır. 27 Mayıs İhtilali sonrasında yaşananlar, özellikle de Yassıada günleri ve Yassıada mahkemeleri Türk demokrasi tarihine utanç vesikal ... Demokrat Partililerin Anılarında Yassıada - Sinan Demirbilek ... . 27 Mayıs İhtilali sonrasında yaşananlar, özellikle de Yassıada günleri ve Yassıada mahkemeleri Türk demokrasi tarihine utanç vesikaları olarak geçmiş acı hatıralardır. 27 Mayıs İhtilali sonrasında yaşananlar, özellikle de Yassıada günleri ve Yassıada mahkemeleri Türk demokrasi tarihine utanç vesikaları Demokrat Partililerin Anılarında Yassıada. Ürün Adı Hatalı. 27 Mayıs İhtilali sonrasında yaşananlar, özellikle de Yassıada günleri ve Yassıada mahkemeleri Türk demokrasi tarihine utanç vesikaları olarak geçmiş acı hatıralardır. Demokrat Partililerin Anılarında Yassıada. id="reduction_amount". 15,00 ₺. 27 Mayıs İhtilali sonrasında yaşananlar, özellikle de Yassıada günleri ve Yassıada mahkemeleri Türk demokrasi... Alış-Veriş Listeme Ekle. Demokrat Partililerin Anılarında Yassıada. 27 Mayıs İhtilali sonrasında yaşananlar özellikle de Yassıada günleri ve Yassıada mahkemeleri Türk demokrasi tarihine utanç... DEMOKRAT PARTİLİLERİN ANILARINDA YASSIADA (İMZALI) kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. 11,00 TL. Sepete Ekle. Demokrat Partililerin Anılarında Yassıada. Sinan Demirbilek. Kitap Tanıtımı. 27 Mayıs İhtilali sonrasında yaşananlar, özellikle de Yassıada günleri ve Yassıada mahkemeleri Türk demokrasi tarihine utanç vesikaları olarak geçmiş acı hatıralardır. 8 €. 27 Mayıs İhtilali sonrasında yaşananlar, özellikle de Yassıada günleri ve Yassıada mahkemeleri Türk demokrasi tarihine utanç vesikaları olarak geçmiş acı hatıralardır. 340 s. : resim ; 21 cm. Konu Başlığı: Demokrat parti. 27 Mayıs İhtilali sonrasında yaşananlar, özellikle de Yassıada günleri ve Yassıada mahkemeleri Türk demokrasi tarihine utanç vesikaları olarak geçmiş acı hatıralardır. Sinan Demirbilek. 27 Mayıs İhtilali sonrasında yaşananlar özellikle de Yassıada günleri ve Yassıada mahkemeleri Türk demokrasi tarihine utanç vesikaları olarak geçmiş acı hatıralardır....