acem2019delhi.com

Çocuk Kalbi

Responsive image
Üçüncü sınıfa giden Enrico bir günlük tutmaya başlar. Bu sınıfta yeni bir öğretmeni, yeni arkadaşları vardır. Enrico kısa sürede sınıftaki her çocuğun farklı bir hikâyesi olduğunu keşfeder. Bazılarının ailesi çok zengin, bazılarının ailesi ise çok fakirdir. Enrico defterine yazdıkça, okulda sadece dersleri değil hayatı da öğrenmeye başladığını fark edecektir. 
YAYIN TARİHİ:
2020-02-05
DOSYA BOYUTU:
10,47
ISBN:
6058085541
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Edmondo De Amicis
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Çocuk Kalbi PDF

Çocuk Kalbi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Edmondo De Amicis. Okuyabilirsin Çocuk Kalbi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ocuk Kalbi Kitap özeti 03 Ekim 2013 12:26:50 ... Çocuk Kalbi , Edmondo De Amicis - Fiyatı & Satın Al | İdefix ... . Beğenmek için Giriş Yapın. Çocuk Kalbi. Çocuk Kalbi adlı eserin, eserden alıntılar ve yazarı Edmondo De AMICIS'in hayatından kesitlerle tanıtılması. Kontu Alexandre DUMAS12-KÜÇÜK kemancı Eleanor h.PORTER13-ÇOCUK kalbi Edmondo De AMICIS14-ÇALINAN taç Mark TWAIN15-DAVID Copperfıeld Charles... Çocuk Kalbi, çocukları geleceğe yani gerçek hayata hazırlamak için yazılmış, minik öykülerden oluşan bir kitaptır. Ailelerin hiç tereddütsüz çocuklarına a ... Çocuk Kalbi - GittiGidiyor ... . Ailelerin hiç tereddütsüz çocuklarına armağan edebilecekleri bu kitapta, çocuklar; iyiyi... ÇOCUK KALBİ KİTAP ÖZETİ KISA. KİTABIN ÖZETİ. İtalya' da bir mahalle okulunda üçüncü sınıfa yeni başlayan Enrico yeni öğretmeniyle tanışınca ilk başta ondan pek hoşlanmaz. Sayısız film, radyo oyunu ve tiyatroya uyarlanan Çocuk Kalbi, çocuklar için Enrico ile birlikte hayatı tüm yönleriyle öğrenecekleri iyi bir dost; veli ve öğretmenler için de altın bir rehber niteliğini taşır....