acem2019delhi.com

Mu'tezile'de Eylem TeorisiKadı Abdülcebbar Örneği

Responsive image
Eylem Konusu sistamatik düşünce tarihi boyunca düşünürlerin dikkatini çeken konu olmuştur. 1960’lı yıllardan itibaren eylemin doğasını çözümlemek eylem teorisi (action theory) veya eylem felsefesi (philosophy of action) kavramları çerçevesindetartışılmıştır. Eylem teorisinin temel hedefi eylemin ortaya çıkışını açıklamaktır. Batı’da eylemin doğası ile ilgili yoğun tartışmalar sonucunda kendisine özel kavramlarının oluşması ile eylem teorisi felsefe içinde ayrı bir branş olmuştur.
YAYIN TARİHİ:
2012-06-26
DOSYA BOYUTU:
5,80
ISBN:
6054533343
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Doç. Dr. Yunus Cengiz
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Mu'tezile'de Eylem TeorisiKadı Abdülcebbar Örneği PDF

Mu'tezile'de Eylem TeorisiKadı Abdülcebbar Örneği harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Doç. Dr. Yunus Cengiz. Okuyabilirsin Mu'tezile'de Eylem TeorisiKadı Abdülcebbar Örneği sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...evesinde tartışılmıştır. 9786054533343 ... Mu'tezile'de Eylem Teorisi; Kâdî Abdülcebbâr Örneği... ... . 387722. Mu'tezile'de Eylem Teorisi Kâdî Abdülcebbâr Örneği. Düşün Yayıncılık. 35.00. Kâdî Abdülcebbâr Örneği. Tavsiye et. Hata bildir. Mutezilede Eylem Teorisi K. sonucunda kendisine özel kavramlarının oluşması ile eylem teorisi felsefe içinde ayrı bir branş olmuştur. @inproceedings{Yldz2018KTAPTV, title={KİTAP TANITIM VE {\"O}ZETİ "Mu'tezile'de Eylem Teorisi K{\^a}d{\^i} Abd{\"u}lcebb{\^a}r {\"O}rneği"}, author={Mahmut Yıldız}, year={2018} }. Cengiz‟in Mu'tezile'de Eylem Teorisi: Kâ ... Mu'tezile'de Eylem Teorisi Kâdî Abdülcebbâr Örneği ... . Cengiz‟in Mu'tezile'de Eylem Teorisi: Kâdî Abdülcebbâr Örneği isimli bu çalışması Kâdî Abdulcebbâr düşüncesinin araştırılmasına ilişkin atılmış nitelikli ve özgün bir adımdır. Eylem Konusu sistamatik düşünce tarihi boyunca düşünürlerin dikkatini çeken konu olmuştur. Alış-Veriş Listeme Ekle. Mu'tezile'de Eylem Teorisi Kadı Abdülcebbar Örneği. Mu'tezile'de Eylem Teorisi & Kadı Abdulcebbar Ornegi. Yazar: Doc. Dr. Yunus Cengiz. Eylem Konusu sistamatik dusunce tarihi boyunca dusunurlerin dikkatini ceken konu olmustur. Mu'tezile'de Eylem Teorisi. Tükendi. Satış Fiyatı:35.00 TL. Kapat. ilgili yoğun tartışmalar sonucunda kendisine özel kavramlarının oluşması ile eylem teorisi felsefe içinde ayrı bir branş olmuştur....