acem2019delhi.com

Kendini Merak Eden Ağaç

Responsive image
Okuluna, deniz kenarına inen iki yanı ağaç sıralı bir patikadan seke seke giden çocuğun ve nereden geldiğini, ne ağacı olacağını bilmeden yeşermiş bir fidanın arkadaşlığı. Sabırla beklenen günlerin kumrulu, güneşli, kırlangıçlı dostluğunda paylaşılan şey ise su… Bu masalda sesler, renkler, bilgiler ve doğa herkesin. Merak ettikleri bu dünyanın bilgisi de yine hepsinin…“Hâlbuki yine duyulmuş taş, toprak, minik çırpıların üzerinden geçen ayak sesi: “Hışırt hışırt hışı…”Gerisi yok! Bir sessizlik!Güneş bile dönüp bakmış patikaya, kırlangıç yolunu değiştirip gelmiş, kumru sanki de başka bir şeye bakıyormuş gibi yapıp göz ucuyla takip etmiş.Ne olmuş? Bilmiyoruz! Ne olmuş?Çocuk durmuş, kirpiğine değen saçını arkaya itmiş, gözleri ışıl ışıl eğilmiş, herkes dikkat kesilmiş…”
YAYIN TARİHİ:
2018-10-11
DOSYA BOYUTU:
12,31
ISBN:
9754738421
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Fatma Hazan Türkkol
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kendini Merak Eden Ağaç PDF

Kendini Merak Eden Ağaç harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Fatma Hazan Türkkol. Okuyabilirsin Kendini Merak Eden Ağaç sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...acı olacağını bilmeden yeşermiş bir fidanın arkadaşlığının anlatıldığı çocuk kitabı ... Kendini Merak Eden Ağaç - Fatma Hazan Türkkol : %15 İndirimli ... . Kendini Merak Eden Ağaç. Yazar : Fatma Hazan Türkkol Yayınevi : Beyan Yayınları Bu kategorideki tüm ürünler. 7.50 TL. Okuluna, deniz kenarına inen patikadan seke seke giden bir çocuk ile nereden geldiğini, ne ağacı olacağını bilmeden yeşermiş bir fidanın arkadaşlığının anlatıldığı çocuk kitabı. 6.80 TL. Okuluna, deniz kenarına inen patikadan seke seke giden bir çocuk ile nereden geldiğini, ... Kendini Merak Eden Ağaç | bkmkitap.com ... . 6.80 TL. Okuluna, deniz kenarına inen patikadan seke seke giden bir çocuk ile nereden geldiğini, ne ağacı olacağını bilmeden yeşermiş bir fidanın arkadaşlığının anlatıldığı çocuk kitabı. 10 TL. Okuluna, deniz kenarına inen patikadan seke seke giden bir çocuk ile nereden geldiğini, ne ağacı olacağını bilmeden yeşermiş bir fidanın arkadaşlığının anlatıldığı çocuk kitabı....