acem2019delhi.com

Bir Dip Balığının Bazı Günleri

Responsive image
Eğitimli genç bir kadın olan Aydan, muhtemelen yaşadığı acı tecrübeleri, travmaları ve bunların sonucu olarak belki de sahip olduğu bazı zihinsel sorunları yüzünden zaman zaman gerçeklik algısını kaybederek, beyninin kapısını açtığı bilinmeyen bir evrenin sınırlarından geçmektedir. Zaman içerisinde günlük hayattaki davranışları gitgide bozulmaya ve gerçeklikle yaşamak yerine gerçeklikte kaybettiklerini hayal aleminde bulmaya odaklanır.Aydan travma sonrası stres bozukluğu yaşıyor olabilir yahut bipolar veya borderline da olabilir. Ve her geçen gün şizofreniye daha da yakınlaşıyordur belki de. Kendisi de durumunun farkındadır ama zaman zaman şüpheye düşmesine sebep olacak pek çok şeyle de karşılaşmaktadır. Hatta bazı farkındalıklarına rağmen o şeylerin peşine takılıp gitmekten kendini alıkoyamaz. Bilhassa kafasındaki çok renkli kaotik dünya, hayatın sıradanlığı ile karşılaştırıldığında çok daha çekici olduğunda.Yer yer Aydan’ın düşünce dünyasındaki karmaşık yapılanmadan dolayı gizemcilik ve bilim kurgu ile iç içe girse de daha çok insan psikolojisinin nasıl işlediği; insanın algısının şekillenmesindeki içsel kontrol ve dış etkenlerin savaşı; toplulukların tarihsel temasları ve bu temaslarıngünümüze etkileri; bireysel ve kamusal amaçlar birbirleriyle çeliştiğinde kişilerin neye göre karar aldığı; hiç akılda olmayan amaçların önceliklenmesi noktasına nasıl gelebildiğimiz; dayatmalarla mücadele edenlerin neden önkoşulsuz bir şekilde birlik olamadıkları ile ilgili ve daha pek çok konuda, pek çok soru sorup yanıt arayan bir hikaye bu.
YAYIN TARİHİ:
2018-10-09
DOSYA BOYUTU:
6,82
ISBN:
6057979520
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Suna Göktuna
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bir Dip Balığının Bazı Günleri PDF

Bir Dip Balığının Bazı Günleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Suna Göktuna. Okuyabilirsin Bir Dip Balığının Bazı Günleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...k... 19.60 TL. Bir Dip Balığının Bazı Günleri-Cinius Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz ... Bir Dip Balığının Bazı Günleri , Suna Göktuna - Fiyatı & Satın Al | İdefix ... . Çalışma saatleri : Haftaiçi: 09:30 - 17:30 ve Cumartesi: 09:30 - 13:00 - Pazar günleri hizmet vermiyoruz. 28 TL. Eğitimli genç bir kadın olan Aydan, muhtemelen yaşadığı acı tecrübeleri, travmaları ve bunların sonucu olarak belki de sahip olduğu bazı zihinsel sorunları yüzünden zaman zaman gerçeklik algısını... 16.63 TL. Eğitimli genç bir kadın olan Aydan, muhtemelen yaşadığı acı tecrübeleri, travmaları ve bunların sonucu olarak belki de sahip olduğu bazı zihinsel sorunları yüzünden zaman zaman gerçeklik... ... Bir Dip Balığının Bazı Günleri | bkmkitap.com ... ... 16.63 TL. Eğitimli genç bir kadın olan Aydan, muhtemelen yaşadığı acı tecrübeleri, travmaları ve bunların sonucu olarak belki de sahip olduğu bazı zihinsel sorunları yüzünden zaman zaman gerçeklik... 19.60 TL. Eğitimli genç bir kadın olan Aydan, muhtemelen yaşadığı acı tecrübeleri, travmaları ve bunların sonucu olarak belki de sahip olduğu bazı zihinsel sorunları yüzünden zaman zaman gerçeklik... Bir Dip Balığının Bazı Günleri. Bir Dip Balığının Bazı Günleri. Eğitimli genç bir kadın olan Aydan, muhtemelen yaşadığı acı tecrübeleri, travmaları ve bunların sonucu olarak belki de sahip olduğu bazı... Suna Göktuna - Bir Dip Balığının Bazı Günleri kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Bir Dip Balığının Bazı Günleri. Kitap Bilgisi. Alıntılar. Bir Dip Balığının Bazı Günleri. Yeni. Bir Dip Balığının Bazı Günleri kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Suna Göktuna kitapları ve Cinius Yayınları 2018 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. neden önkoşulsuz bir şekilde birlik olamadıkları ile ilgili ve daha pek çok konuda, pek çok soru sorup yanıt arayan bir hikaye bu. (Tanıtım Bülteninden). Kitap Adı: Bir Dip Balığının Bazı Günleri. Alış-Veriş Listeme Ekle. Bir Dip Balığının Bazı Günleri. 18.76 TL. Eğitimli genç bir kadın olan Aydan, muhtemelen yaşadığı acı tecrübeleri, travmaları ve bunların sonucu olarak belki de sahip olduğu bazı zihinsel sorunları yüzünden zaman zaman gerçeklik... 19.60 TL. Eğitimli genç bir kadın olan Aydan, muhtemelen yaşadığı acı tecrübeleri, travmaları ve bunların sonucu olarak belki de sahip olduğu bazı zihinsel sorunları yüzünden zaman zaman gerçeklik... 21.84 TL...