acem2019delhi.com

Güneşin ve Ateşin TadıGaziantep Mutfağı

Responsive image
Gaziantep Mutfağı kültürlerin harmanlanmasıyla zenginleşen ve tarihin derinliklerinden gelen müthiş bir geçmişe sahip. Asırların damıttığı lezzete, güneşin ve ateşin kattığı tat ekleniyor, Gaziantep mutfağını benzersiz kılıyor.Güneşin ve Ateşin Tadı – Gaziantep Mutfağı kitabı Gaziantep evlerinde yaşayan, kimi kaybolmaya yüz tutmuş yemeklerden oluşan 163 tarif bulunuyor. Tarifler, Gaziantep Ticaret Odası tarafından oluşturulan bir komisyon tarafından seçildi. Komisyon Gaziantep mutfağı üzerine kitapları olan beş değerli yazardan oluşturuldu. Derlenen tarifler editörün süzgecinden geçen bilgiler ile zenginleşti, aile yadigârı tarifler ile bilgi ve birikimler harmanlandı. Kitap konusunun uzmanı bir ekip tarafından yayına hazırlandı. Gaziantep lezzetleri fotoğraflar, çizimler ve tasarım ile rengârenk iştah açıcı bir kitap olarak sofraya kondu.
YAYIN TARİHİ:
2014-11-20
DOSYA BOYUTU:
12,80
ISBN:
9750822537
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Aylin Öney Tan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Güneşin ve Ateşin TadıGaziantep Mutfağı PDF

Güneşin ve Ateşin TadıGaziantep Mutfağı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Aylin Öney Tan. Okuyabilirsin Güneşin ve Ateşin TadıGaziantep Mutfağı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...u. Gaziantep Ticaret Odası Gaziantep Mutfağı tanıtım videosu Movies ... Güneşin ve Ateşin Tadı - Gaziantep Mutfağı - Aylin Öney Tan - %26... ... . Runtime: 11:28. Comments. Güneşin ve Ateşin Tadı Gaziantep Mutfağı kitabı Gaziantep evlerinde yaşayan, kimi kaybolmaya yüz tutmuş yemeklerden oluşan 163 tarif bulunuyor. Gaziantep Ticaret Odası Gaziantep Mutfağı tanıtım videosu. Gaziantep Ticaret Odası Gaziantep Mutfağı tanıtım videosu. Please select your desired video quality to download. Asırların damıttığı lezzete, güneşin ve ateşin kattığı tat ... Güneşin ve Ateşin Tadı - Gaziantep Mutfağı - MyGaziantep.com ... . Asırların damıttığı lezzete, güneşin ve ateşin kattığı tat ekleniyor, Gaziantep mutfağını benzersiz kılıyor. Komisyon Gaziantep mutfağı üzerine kitapları olan beş değerli yazardan oluşturuldu....