acem2019delhi.com

Aşkın Yasası Şiddetin Yasası

Responsive image
İsevi öğretiyi insanlık için bir kurtuluş olarak gören Tolstoy, Birinci Dünya Savaşı arifesinde kaleme aldığı bu kitapta, bu öğretiye yüz çevirmiş ulusların “şiddet” eğilimlerinin bir analizini yapmakta. “İnsan hayatının en yüce sabit yasası” olarak nitelendirdiği “aşk”tan uzaklaşıldığında cinayetlerin, katliamların nasıl hızla çoğaldığını; düşmanlık, tahammülsüzlük gibi insanlara artık “sıradan” gelen alışkanlıkların ne gibi facialara neden olabileceğini anlatıyor.Gandhi ve Martin Luther King JR. başta olmak üzere birçok öncüye ilham veren bu eser, okuyucuya sadece bir dönem analizini değil, günümüze kadar uzanan katliam ve cinayetlerin bir izleğini sunuyor.
YAYIN TARİHİ:
2017-01-25
DOSYA BOYUTU:
11,89
ISBN:
6056280085
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Lev N. Tolstoy
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Aşkın Yasası Şiddetin Yasası PDF

Aşkın Yasası Şiddetin Yasası harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Lev N. Tolstoy. Okuyabilirsin Aşkın Yasası Şiddetin Yasası sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


..." Kitaplar. 7 TL. "İnsan hayatının en yüce sabit yasası" olarak nitelendirdiği 'aşk'tan uzaklaşıldığında cinayetlerin, katliamların nasıl hızla çoğaldığını; düşmanlık, tahammülsüzlük gibi insanlara artık 'sıradan' ... Aşkın Yasası Şiddetin Yasası - Kitap Lev Nikolayeviç Tolstoy ... ... AŞKIN YASASI. ŞİDDETİN YASASI. (The Law of Love & The Law of Violance. Leo Nikolayeviç Tolstoy. Dedalus Kitap. Türkçesi: Pelin Arda. 3. Baskı - Ocak 2015. 111 sayfa. Aşkın Yasası Şiddetin Yasası. Lev N. Tolsto DEDALUS KİTAP. İnsan hayatının en yüce sabit yasası` olarak nitelendirdiği `aşk`tan uzaklaşıldığında cinayetlerin, katliamların nasıl hızla çoğaldığını... aş ... Aşkın Yasası - Şiddetin Yasası - Lev Nikolayeviç Tolstoy ... . 111 sayfa. Aşkın Yasası Şiddetin Yasası. Lev N. Tolsto DEDALUS KİTAP. İnsan hayatının en yüce sabit yasası` olarak nitelendirdiği `aşk`tan uzaklaşıldığında cinayetlerin, katliamların nasıl hızla çoğaldığını... aşkın yasası şiddetin yasası leo n. tolstoy isevi öğretiyi insanlık için bir kurtuluş olarak gören tolstoy, birinci dünya savaşı arifesinde kaleme aldığı bu kitapta, bu öğretiye yüz çevirmiş ulusların "şiddet"... Aşkın yasası şiddetin yasası Leo N. Tolstoy İsevi öğretiyi insanlık için bir kurtuluş olarak gören Tolstoy, Birinci Dünya Savaşı arifesinde kaleme aldığı bu kitapta... Kitap Hakkında. Aşkın yasası şiddetin yasası Leo N. Tolstoy İsevi öğretiyi insanlık için bir kurtuluş olarak gören Tolstoy, Birinci Dünya Savaşı arifesinde kaleme aldığı bu kitapt...