acem2019delhi.com

Bediüzzaman Said Nursi'nin Kayıp Mezarının Sırrı

Responsive image
Bediüzzaman Said Nursî’nin Urfa’daki kabri, toprağa tevdiinin yüz on birinci günü, hukuki bir sebebe müstenid mahkeme kararı veya ailesinin isteği üzerine idarî ve adlî makamların bu talebi kabul ve tasdik ettiklerini tevsik eden kararı olmadan açıldı ve askerî bir uçakla açıklanmayan bir yere götürüldü. Bugün de Bediüzzaman’ın kabri resmî ifadeden yoksun ve mahrum, yeri de meçhuldür.Bediüzzaman Said Nursî’nin kabri nerededir?Kimler ne zaman ve nasıl yıkmışlardır?Mübarek naaşını nereye götürüp gömmüşlerdir?Elli senedir bu suallerin cevaplarını aramaktayım. Elinizdeki kitap, bütün bu suallere, yıllarca peşinde koşturarak verilmiş cevaplar niteliğindedir.
YAYIN TARİHİ:
2012-06-19
DOSYA BOYUTU:
6,76
ISBN:
6051211831
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Necmeddin Şahiner
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bediüzzaman Said Nursi'nin Kayıp Mezarının Sırrı PDF

Bediüzzaman Said Nursi'nin Kayıp Mezarının Sırrı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Necmeddin Şahiner. Okuyabilirsin Bediüzzaman Said Nursi'nin Kayıp Mezarının Sırrı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...i nerededir? Kimler ne zaman ve nasıl yıkmışlardır? Necmeddin Şahiner ... Bediüzzaman Said Nursinin Kayıp Mezarının Sırrı > Necmeddin... ... . Bediüzzaman Said Nursî'nin Urfa'daki kabri, toprağa tevdiinin yüz on birinci günü, hukuki bir sebebe müstenid mahkeme kararı veya ailesinin isteği üzerine idarî ve adlî... Necmeddin Şahiner. Bediüzzaman Said Nursî'nin Urfa'daki kabri, toprağa tevdiinin yüz on birinci günü, hukuki bir sebebe müstenid mahkeme kararı veya ailesinin isteği üzerine idarî ve adlî makamların bu... 9.12 TL. Bugün de Bediüzzaman'ın kabri resmî ifadeden yoksun ve mah ... Bediüzzaman Said Nursi'nin Kayıp Mezarının Sırrı | bkmkitap.com ... ... 9.12 TL. Bugün de Bediüzzaman'ın kabri resmî ifadeden yoksun ve mahrum, yeri de meçhuldür. Bediüzzaman Said Nursî'nin kabri nerededir? Kimler ne zaman ve nasıl yıkmışlardır?...