acem2019delhi.com

Liderlik YolundaEtkili Liderliğe Giden Yolda Altın Kurallar

Responsive image
Hiçbir insan doğuştan lider değildir! Eğer bir vizyonunuz var ise lider olmak için başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok! Sahip olduğunuz güçleri yerinde ve zamanında kullandığınızda en büyük lider adayı sizsiniz! Bunun için de çevrenizdekilere örnek olmayı ve önce kendinize liderlik etmeyi başarmalısınız. Çünkü bir lider ancak izleyicileri olduğu zaman gerçek bir liderdir ve izlenmeye değer bir lider de kişisel özellikleri ile saygının yanı sıra sevgi de uyandırmayı bilmelidir. Bunu başarmak sizin elinizde! Eğer vizyonunuza güveniyorsanız tek yapmanız gereken, elinizi taşın altına sokmak! Unutmayın!.. Liderliğe giden yol içinizden geçer ve içinizdeki potansiyeli doğru kullandığınız sürece çıktığınız bu yolda hedefe varmamanız imkânsızdır.
YAYIN TARİHİ:
2018-10-08
DOSYA BOYUTU:
3,69
ISBN:
6051215594
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Dr. Ender Eltan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Liderlik YolundaEtkili Liderliğe Giden Yolda Altın Kurallar PDF

Liderlik YolundaEtkili Liderliğe Giden Yolda Altın Kurallar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Dr. Ender Eltan. Okuyabilirsin Liderlik YolundaEtkili Liderliğe Giden Yolda Altın Kurallar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...lunda - Etkili Liderliğe Giden Yolda Altın Kurallar-Elips Kitap- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla ... Liderlik Yolunda - Etkili Liderliğe Giden Yolda Altın Kurallar ... ... Bunun için de çevrenizdekilere örnek olmayı ve önce kendinize liderlik etmeyi başarmalısınız. Liderliğe giden yol içinizden geçer ve içinizdeki potansiyeli doğru kullandığınız sürece çıktığınız bu... 8.64 TL. Unutmayın!.. Liderliğe giden yol içinizden geçer ve içinizdeki potansiyeli doğru kullandığınız sürece çıktığınız bu yolda hedefe varmamanız imkânsızdır. 10.20 TL ... Liderlik Yolunda - Etkili Liderliğe Giden Yolda Altın Kurallar ... ... 8.64 TL. Unutmayın!.. Liderliğe giden yol içinizden geçer ve içinizdeki potansiyeli doğru kullandığınız sürece çıktığınız bu yolda hedefe varmamanız imkânsızdır. 10.20 TL. Unutmayın!.. Liderliğe giden yol içinizden geçer ve içinizdeki potansiyeli doğru kullandığınız sürece çıktığınız bu yolda hedefe varmamanız imkânsızdır. 10.20 TL. Unutmayın!.. Liderliğe giden yol içinizden geçer ve içinizdeki potansiyeli doğru kullandığınız sürece çıktığınız bu yolda hedefe varmamanız imkânsızdır. Ender Eltan. Kitap Tanıtımı. Hiçbir insan doğuştan lider değildir! Eğer bir vizyonunuz var ise lider olmak için başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok! 12 TL. Unutmayın!.. Liderliğe giden yol içinizden geçer ve içinizdeki potansiyeli doğru kullandığınız sürece çıktığınız bu yolda hedefe varmamanız imkânsızdır. 8.16 TL. Unutmayın!.. Liderliğe giden yol içinizden geçer ve içinizdeki potansiyeli doğru kullandığınız sürece çıktığınız bu yolda hedefe varmamanız imkânsızdır. Bunun için de çevrenizdekilere örnek olmayı ve önce kendinize liderlik etmeyi başarmalısınız. Liderliğe giden yol içinizden geçer ve içinizdeki potansiyeli doğru kullandığınız sürece çıktığınız bu... Bunun için de çevrenizdekilere örnek olmayı ve önce kendinize liderlik etmeyi başarmalısınız. Liderliğe giden yol içinizden geçer ve içinizdeki potansiyeli doğru kullandığınız sürece çıktığınız bu... 10.20 TL. Unutmayın!.. Liderliğe giden yol içinizden geçer ve içinizdeki potansiyeli doğru kullandığınız sürece çıktığınız bu yolda hedefe varmamanız imkânsızdır. Bunun için de çevrenizdekilere örnek olmayı ve önce kendinize liderlik etmeyi başarmalısınız. Liderliğe giden yol içinizden geçer ve içinizdeki potansiyeli doğru kullandığınız sürece çıktığınız bu... 8.76 TL. Unutmayın!.. Liderliğe giden yol içinizden geçer ve içinizdeki potansiyeli doğru kullandığınız sürece çıktığınız bu yolda hedefe varmamanız imkânsızdır. İnsan ve Toplum >. Kişisel G...