acem2019delhi.com

Uluslararası İlişkiler Kavram ve Olaylar Sözlüğü

Responsive image
Bu alanda Türkiye`de büyük bir açığı kapatacak özgün bir eser Uluslararası İlişkiler ve bu disiplinle ilintili yaklaşık 5.000 kavram,kurum, ilke ve olay Tüm kavram ve olayların İngilizce karşılıkları.* Türkçe İngilizce ve İngilizce Türkçe dizinleriyle kolay kullanım imkanı Türkçe ve ingilizce kısaltmalar Akademisyenler,öğrenciler,hukukçular,girişimciler,gazeteciler,ekonomistler,politikacılar,araştırmacılar,Türkiye`de ve dünyada olup bitenleri takip etmek isteyen herses için başucu kitabı.
YAYIN TARİHİ:
2012-01-01
DOSYA BOYUTU:
11,81
ISBN:
9944137829
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hamit Erdal
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Uluslararası İlişkiler Kavram ve Olaylar Sözlüğü PDF

Uluslararası İlişkiler Kavram ve Olaylar Sözlüğü harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hamit Erdal. Okuyabilirsin Uluslararası İlişkiler Kavram ve Olaylar Sözlüğü sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...esearchGate. Uluslararası İlişkiler ve bu disiplinle ilintili yaklaşık 5 ... Uluslararası İlişkiler Kavram ve Olaylar Sözlüğü ... .000 kavram, kurum, ilke ve olay. Kavram ve olayların İngilizce karşılıkları. Türkçe-İngilizce ve İngilizce-Türkçe dizinleriyle kolay kullanım imkanı. Uluslararası İlişkiler Kavram ve Olaylar Sözlüğü en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Uluslararası İlişkiler Kavram ve Olaylar Sözlüğü Kısa Özet. Bu alanda Türkiye'de büyük bir açığı kapatacak özgün bir eser Ulus ... Uluslararası İlişkiler Kavram ve Olaylar Sözlüğü ... . Bu alanda Türkiye'de büyük bir açığı kapatacak özgün bir eser Uluslararası İlişkiler ve bu disiplinle ilintili yaklaşık 5.000 kavramkurum ilke ve olay Tüm kavram ve olayların İngilizce karşılıkları.* 40 TL. Uluslararası ...