acem2019delhi.com

Tanzimat'tan Sonra Türkiye'de Yayınlanan Telif ve Tercüme Felsefe Tarihleri

Responsive image
Tanzimat döneminden itibaren yayınlamnmış olan telif ve tercüme felsefe tarihlerinin tespit edilerek, muhtevalarıyla birlikte verilmesi düşünülmüştür. Gaye, telif ve tercüme olarak bu sahada ne kadar eser bulunduğunu ortaya çıkarmaktır. Böyle bir araştırmanın felsefeyle uğraşan ve bu alanla ilgisi olan meslektaşlarımıza faydalı olacağı muhakkaktır. Çünkü meslektaşlarımız, Tanzimat'tan itibaren 1980 yılına kadar geçen süre içerisinde, hangi felsefe tarihinin, hangi düşünür tarafından yazıldığı konusunda bilgi sahibi olacaklardır.
YAYIN TARİHİ:
2012-07-03
DOSYA BOYUTU:
11,67
ISBN:
6054495207
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mehmet Akgün
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Tanzimat'tan Sonra Türkiye'de Yayınlanan Telif ve Tercüme Felsefe Tarihleri PDF

Tanzimat'tan Sonra Türkiye'de Yayınlanan Telif ve Tercüme Felsefe Tarihleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mehmet Akgün. Okuyabilirsin Tanzimat'tan Sonra Türkiye'de Yayınlanan Telif ve Tercüme Felsefe Tarihleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...tercüme felsefe tarihlerinin tespit edilerek muhtevalarıyla birlikte verilmesi düşünülmüştür ... Tanzimat'tan Sonra Türkiye'de Yayınlanan Telif ve Tercüme... ... . Felsefe - Düşünce. %15 indirimli Yeni. Aktif Düşünce Yayınları Cumhuriyet Döneminde Türkiye'de Felsefe - Levent Bayraktar. Mehmet Akgün. Tanzimat döneminden itibaren yayınlanmış olan telif ve tercüme felsefe tarihlerinin tespit edilerek, muhtevalarıyla birlikte verilmesi düşünülmüştür. Mehmet Akgün adlı yazara ait Tanzimat'tan Sonra Türkiye'de Yayınlanan Telif ve Tercüme Felsefe ... Tanzimat'tan Sonra Türkiye'de Yayınlanan Telif ve Tercüme... ... . Mehmet Akgün adlı yazara ait Tanzimat'tan Sonra Türkiye'de Yayınlanan Telif ve Tercüme Felsefe Tarihleri kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %36 indiriml. Basım Tarihi. : 2012-02. Pamukkale Üniversitesi Felsefe Bölümü kurucusu ve uzun süreler boyunca bölüm başkanlığı yapmış ola...