acem2019delhi.com

Müze DersleriYorum ve Deneyim

Responsive image
Sanat eserleriyle kurduğumuz ilişkide müzede verilen eğitimin rolüne olabilir? Ders verenler ve gönüllü rehberler bu ilişkinin derinleşmesine ne şekilde katkıda bulunabilirler? Kolektif bir sanat deneyimini hayal edebilir miyiz? Araştırma ve keşif hissini körükleyecek bir müze deneyimi nasıl kurgulanır? Böylesi bir deneyimi yaratabilecek eğitimin teorik çerçevesi ne olmalıdır?Müze Dersleri benzeri sorular eşliğinde, geçmişi yüz yılı aşan müze eğitmenliğini; tarihi ve işleviyle birlikte kapsamlı bir tartışmaya açıyor. Her ikisi de yıllardır ABD’deki çeşitli müzelerde ders veren Rika Burnham ve Elliott Kai-Kee bu öncü çalışmalarında, müze eğitiminin nasıl olması gerektiğini, mesleğin kavramsal altyapısını ve pratik boyutlarını ustaca harmanlayarak sorguluyorlar. Eğitimler sırasında izleyicilerle kurulan iletişimin diyalojik yapısına ve izleyicilerin deneyimlerine odaklanıyor, nihayetinde yeni bir görme ve birlikte öğrenme biçiminin ana hatlarını çiziyorlar. 
YAYIN TARİHİ:
2015-10-02
DOSYA BOYUTU:
9,62
ISBN:
6055250553
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Rika Burnham
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Müze DersleriYorum ve Deneyim PDF

Müze DersleriYorum ve Deneyim harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Rika Burnham. Okuyabilirsin Müze DersleriYorum ve Deneyim sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ylesi bir deneyimi yaratabilecek eğitimin teorik çerçevesi ne olmalıdır? Muze Dersleri benzeri sorular ... Müze Dersleri Yorum ve Deneyim ... ... Kolektif bir sanat deneyimini hayal edebilir miyiz? Müze Dersleri benzeri sorular eşliğinde, geçmişi yüz yılı aşan müze eğitmenliğini; tarihi ve işleviyle birlikte kapsamlı bir tartışmaya açıyor. Toulouse Lautrec Öncü Ressamlar Ciltli Sanat » Genel » Müze Dersleri Yorum ve Deneyim. Çağdaş Türk Ozanı Barış Manço Sanat » Genel » Müze Dersleri Yorum ve Deneyim. 22.50 +KDV. Ders ... Müze Dersleri: Yorum ve Deneyim Rika Burnham ... . Çağdaş Türk Ozanı Barış Manço Sanat » Genel » Müze Dersleri Yorum ve Deneyim. 22.50 +KDV. Ders verenler ve gönüllü rehberler bu iliskinin derinlesmesine ne sekilde katkida bulunabilirler? Arastirma ve kesif hissini körükleyecek bir müze deneyimi nasil kurgulanir? Müze dersleri : yorum ve deneyim / Rika Burnham ve Elliott Kai-Kee ; İngilizceden çeviren: Aylin Onacak. Ders verenler ve gönüllü rehberler bu iliskinin derinlesmesine ne sekilde katkida bulunabilirler? Arastirma ve kesif hissini körükleyecek bir müze deneyimi nasil kurgulanir? Müze Dersleri-Yorum ve Deneyim. id="reduction_amount". 29,00 ₺. Kolektif bir sanat deneyimini hayal edebilir miyiz? Araştırma ve keşif hissini körükleyecek bir müze deneyimi nasıl kurgulanır? Rika Burnham, Eliott Kai-Kee. Sanat eserleriyle kurduğumuz ilişkide müzede verilen eğitimin rolüne olabilir? Ders verenler ve gönüllü rehberler bu ilişkinin derinleşmesine ne şekilde katkıda bulunabilirler? Müze Dersleri-Yorum ve Deneyim. Sanat eserleriyle kurduğumuz ilişkide müzede verilen eğitimin rolüne olabilir? Araştırma ve keşif hissini körükleyecek bir müze deneyimi nasıl kurgulanır? Ana sayfa. Ürün. Müze Dersleri: Yorum ve Deneyim. Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım... Ders verenler ve gönüllü rehberler bu ilişkinin derinleşmesine ne şekilde katkıda bulunabilirler? Araştırma ve keşif hissini körükleyecek bir müze deneyimi nasıl kurgulanır?...