acem2019delhi.com

Çizim Teknikleri - Havalı Arabalar

Responsive image
Arabalar, çocukluğumuzdan itibaren en fazla ilgi duyduğumuz ve incelediğimiz nesnelerden biridir. Peki onları nasıl çizebileceğinizi öğrenmek ister misiniz? Her sayfasında detaylı açıklamaları ve resimleriyle, çizimin her aşamasını adım adım anlatan bu eğlenceli kılavuz sayesinde, en sevdiğiniz arabaları çizmek artık daha kolay. Hiç çizim yapmayı bilmeyenler kadar, biraz becerisi olan ve tekniğini geliştirmek isteyenlerin de çok seveceği bir kitap.
YAYIN TARİHİ:
2015-09-10
DOSYA BOYUTU:
6,18
ISBN:
9753102285
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Steve Capsey
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Çizim Teknikleri - Havalı Arabalar PDF

Çizim Teknikleri - Havalı Arabalar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Steve Capsey. Okuyabilirsin Çizim Teknikleri - Havalı Arabalar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...meyenler kadar, biraz becerisi olan ve tekniğini geliştirmek isteyenlerin de çok seveceği bir kitap ... Çizim Teknikleri - Havalı Arabalar - Product Selector ... . Çizim Teknikleri: Havalı Arabalar. Yeni. Ücretsiz Kargo. Hiç çizim yapmayı bilmeyenler kadar, biraz becerisi olan ve tekniğini geliştirmek isteyenlerin de çok seveceği bir kitap. Çizim Teknikleri: Havalı Arabalar. Arabalar, çocukluğumuzdan itibaren en fazla ilgi duyduğumuz ve incelediğimiz nesnelerden biridir. Peki onları nasıl çizebileceğinizi öğrenmek ister misiniz? 14.82 TL. Arabalar, çocukluğumuzda ... Çizim Teknikleri Havalı Arabalar Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... . Peki onları nasıl çizebileceğinizi öğrenmek ister misiniz? 14.82 TL. Arabalar, çocukluğumuzdan itibaren en fazla ilgi duyduğumuz ve incelediğimiz nesnelerden biridir. Peki onları nasıl çizebileceğinizi öğrenmek ister misiniz? Arabalar, çocukluğumuzdan itibaren en fazla ilgi duyduğumuz ve incelediğimiz nesnelerden biridir. El ve Ayak Çizimi : Çizim Sanatı 2. Giovanni Civardi. Beta Kids - Koleksiyon. Çizim Teknikleri - Havalı Arabalar.