acem2019delhi.com

Batman - Baykuşlar Şehri Cilt:2

Responsive image
Bir Yüzyıldan Daha Uzun Bir Süredir, Baykuşlar Divanı Gotham Şehri Üzerinde Hüküm Sürdü.Etki Alanı Sınırsız, Gücü Engellenemez.Batman ile savaşana kadar.Gotham'ın kanundışı koruyucusu Divan'ın pençesinden, zihni ve bedeni paramparça olmuş bir şekilde kurtulmayı başardı. Kara Şövalye yeni ve ölümcül saldırganlarıyla yaptığı düelloyu kazanmayı başardı fakat henüz savaşı kazanmış değil. Batman, Divan'ın fetih seferinin yalnızca ilk ayağıydı. Artık gözlerini çok daha büyük bir şeye diktiler: Gotham Şehri.Hainler, Batman'in değer verdiği her şeyi tehdit edecekler: Gizli kimliği. Evi. Üsleri. Dostlarına ve düşmanlarına karşı olan inancı. Divan'ın ölümcül askerleri, Pençeler, onu yok etmek için peşine düştüğünde, Kara Şövalye ve müttefikleri kendilerini şimdiye kadar karşılaştıkları en tehlikeli yırtıcılar ile bir ölüm kalım savaşının ortasında bulacaklar.
YAYIN TARİHİ:
2016-04-01
DOSYA BOYUTU:
4,14
ISBN:
6056496738
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Scott Snyder
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Batman - Baykuşlar Şehri Cilt:2 PDF

Batman - Baykuşlar Şehri Cilt:2 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Scott Snyder. Okuyabilirsin Batman - Baykuşlar Şehri Cilt:2 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ıyor." Artık gözlerini çok daha büyük bir şeye diktiler: Gotham Şehri ... Batman Yeni 52 Cilt: 2 - Baykuşlar Şehri 5275- Çiçeksepeti ... . Tavsiye edilen ürünler. Batman (Yeni 52) : Cilt 2 Baykuşlar Şehri DFGJKLQX Jbc Yayıncılık. Batman - Baykuşlar Şehri Cilt: 2. Yeni. 0 - Yorum Ekle. - Popmatters. Bir yüzyıldan daha uzun bir süredir, Baykuşlar divanı Gotham şehri üzerinde hüküm sürdü. Tedarik Süresi Aynı Gün Olan Siparişler 24 Saatte KARGODA. Batman Baykuşlar Şehri Cilt 2 JBC Yayıncılık. Artık gözlerini çok d ... Batman Cilt 2 Baykuşlar Şehri %30 İndirimli Scott Snyder ... . Batman Baykuşlar Şehri Cilt 2 JBC Yayıncılık. Artık gözlerini çok daha büyük bir şeye diktiler: Gotham Şehri. Scott Snyder. Bir Yüzyıldan Daha Uzun Bir Süredir, Baykuşlar Divanı Gotham Şehri Üzerinde Hüküm Sürdü. Etki Alanı Sınırsız, Gücü Engellenemez. Batman ile savaşana kadar. Bir Yüzyıldan Daha Uzun Bir Süredir, Baykuşlar Divanı Gotham Şehri Üzerinde Hüküm Sürdü. BATMAN: THE CITY OF OWLS (BATMAN 8-12 arası sayıları ve BATMAN ANNUAL 1 bu ciltte... Batman - Baykuşlar Şehri Cilt:2 Kısa ve Öz Kitap Özeti. Batman - Baykuşlar Şehri Cilt:2 Kitabı Yazarı Kimdir? Şu an detaylarını görüntülediğiniz kitap yazar Scott Snyder tarafından yazılmıştır. 30 TL. - Popmatters. Bir yüzyıldan daha uzun bir süredir, Baykuşlar divanı Gotham şehri üzerinde...