acem2019delhi.com

İslam'a Davet Esasları

Responsive image
Allah Tela insanoğlunu çeşitli güç ve yeteneklerle donatılmış bir şekilde yaratmıştır. Bizler, günümüzde bazı sapkın ve günahkarların günah işlmek ve sapkınlığa düşmek konusunda gece gündüz çalıştıklarını; bu uğurda sınırsız gayretler sarf ettiklerini okuyoruz, görüyoruz. Bu kimseler, batıl olduğu apaçık bilinen bu yolda uzun mesafeler katediyor, akıllara durgunluk veren bir şekild sabı gösteriyor; bu yolda mallar harcnıyor ve tehlikeleri göze alıyorlar. Kötülük yapabilenler, iyilik yapmayada kadirdirler. Batıl bir hedef uğruna her türlü zorluklara katlananlar, davet yolundada zorluklara katlanabilirler.
YAYIN TARİHİ:
DOSYA BOYUTU:
9,70
ISBN:
9759508074
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Dr. Hammam Abdurrahman Said
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İslam'a Davet Esasları PDF

İslam'a Davet Esasları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Dr. Hammam Abdurrahman Said. Okuyabilirsin İslam'a Davet Esasları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...an mü'minlerin durumuna bir bütün olarak yaklaşmaktadır ... İslam'a Davet Esasları Hemmam A. Rahman Said ... . İslam Davetinin Esasları yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve İslam Davetinin Esasları kitabına benzeyen kitaplar. İslâm dininin esaslarını anlatarak. insanların onu benimsemelerini ve dinin koyduğu esaslara göre yaşamalarını sağlama cabası. İslâm'a davet, İslâm'ın ele aldığı bütün konularda geçerlidir. 12 TL. Kötülük yapabilenler iyilik yapmayada kadirdirle ... İslam Davetinin Esasları - Abdulkerim Zeydan ... . 12 TL. Kötülük yapabilenler iyilik yapmayada kadirdirler. Batıl bir hedef uğruna her türlü zorluklara katlananlar davet yolundada zorluklara katlanabilirler. 20 TL. Kötülük yapabilenler, iyilik yapmaya da ka...