acem2019delhi.com

21. Yüzyılda Türk Cihan Hakimiyeti'nin Jeopolitiği

Responsive image
Avrasya’nın kalbinde, tarihi deniz ve kara ticaret yolları üzerinde bulunan, yer altı ve üstü kaynakları, sahip olduğu Türk ve Müslüman kimliğinin sağladığı ekonomik ve siyasi güç nedeni ile emperyalist ülkelerin hedefi durumunda olan Türkiye ve Türk Dünyası, değişen dünya şartlarında stratejilerini yenilemekte geç kalmıştır.Soğuk Savaş döneminin iki kutuplu dünyasında, güvenliğini ve dış politikasını NATO ve ABD’ye bağlayan Türkiye, “yeni dünya düzen”inde, yeni siyasi kadrolar elinde, Osmanlı’dan devraldığı etki sahalarından ve Türk Dünyası’ndan vazgeçerek, Orta Doğu’da, NATO ve ABD’nin jandarması rolünü kabul etmiştir.Türkiye, geleceği için, büyümek-büyük düşünmek mecburiyetindedir. Statik ulusal ve uluslararası politikalar en büyük tehlikedir. Geleceğimizi şekillendirecek dinamizmin temel kaynağı ise milli ideallerimizdir. Bu açıdan “Türk Cihan Hakimiyeti Mefkuresi”ni yaşatmak ve yeni yorumlarla desteklemek temel görevimizdir.İnadına Türk,İnadına Müslüman,İnadına insan,Yeni dünya düzeni imiş (?)…..Alayına isyan!..
YAYIN TARİHİ:
2013-05-25
DOSYA BOYUTU:
3,31
ISBN:
6054599493
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kenan Erzurumlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

21. Yüzyılda Türk Cihan Hakimiyeti'nin Jeopolitiği PDF

21. Yüzyılda Türk Cihan Hakimiyeti'nin Jeopolitiği harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kenan Erzurumlu. Okuyabilirsin 21. Yüzyılda Türk Cihan Hakimiyeti'nin Jeopolitiği sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...eri. Ödeme Seçenekleri. 21. Yüzyıl'da Türk Cihan Hakimiyeti'nin Jeopolitiği Kısa Özet ... 21. Yüzyıl'da Türk Cihan Hakimiyeti'nin Jeopolitiği Kenan Erzurumlu ... . ...Jeopolitiği yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve 21. Bu açıdan "Türk Cihan Hakimiyeti Mefkuresi"ni yaşatmak ve yeni yorumlarla desteklemek temel görevimizdir. Anasayfa 21. Yüzyılda Türk Cihan Hakimiyeti`nin Jeopolitiği. Kenan Erzurumlu. Kargo BEDAVA. %30 21. Yüzyılda Türk Cihan Hakimiyeti`nin Jeopolitiği Bilgeoğuz Yayınları. 19,72 TL ... 21. Yüzyıl'da Türk Cihan Hakimiyeti'nin Jeopolitiği | bkmkitap.com ... . %30 21. Yüzyılda Türk Cihan Hakimiyeti`nin Jeopolitiği Bilgeoğuz Yayınları. 19,72 TL. Sepete Ekle. 21. Yüzyıl'Da Türk Cihan Hakimiyeti'Nin Jeopolitiği. Bilgeoğuz Yayınları. Bilgeoğuz Yayınları. Türk Devlet Töresi. Kenan Erzurumlu, 21. Yüzyıl'da Türk Cihan Hakimiyeti'nin Jeopolitiği en uygun fiyatıyla Okuyanboga.com'da. Tüm siparişlere not defteri ve kitap hediye! Güvenili. Yorumlar (0). R...