acem2019delhi.com

Kişisel Gelişim Rehberi

Responsive image
Kişisel gelişim yolculuğunda öğreneceklerimiz, gündelik yaşamlarımızda uygulayabileceğimiz bilgelik-hikmet yöntemlerini kapsamaktadır. Buna Doğu-Batı Bilgeliği de diyebiliriz. Bu yolculuğun her durağı 'iyilik', 'mutluluk', 'ahlaksal cesaret' ve 'içsel huzurumuz' ile bağlantılıdır.Kişisel Gelişim Yolculuğumuzda kullanabileceğimiz rehber, yaşamın üzerimize savurduğu ve savuracağı her türlü olayla yüzleşebilecek etkin bir akıl geliştirebilmemizin gerçekten ne anlama geldiğini bize açıklamaya çalışacak. İçsel Özgürlük yolunda adımlar atmamızı sağlayacak. Epiktetos'un dediği gibi: "Önce kendine ne olmak istediğini sor, sonra ne yapman gerekiyorsa onu yap!"
YAYIN TARİHİ:
2005-03-29
DOSYA BOYUTU:
3,87
ISBN:
9758523422
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Cengiz Erengil
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kişisel Gelişim Rehberi PDF

Kişisel Gelişim Rehberi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Cengiz Erengil. Okuyabilirsin Kişisel Gelişim Rehberi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...nduğu zaman bile kişisel gelişim görülebilir, algılanabilir ve yeni davranış biçimleri oluşturulabilir ... Kişisel Gelişim Rehberi En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . ?Kişisel gelişim? sonu olmayan, noktası konmayan bir süreçtir. Kişisel gelişim alanında okuduğum kitaplar ve aldığım eğitimler ile okuyucularıma özgüven kazandırmak ve kendilerini her konuda geliştirme fırsatı sunmak istiyorum. Kurumsal ve Kişisel Gelişim Sertifika Programları. Yönetim Kalitesi Geliştirme Programı. Kişisel Gelişim Eğitimleri. Finansçı Olmayanlar İçin Finans Y ... Kişisel Gelişim Rehberi | Kuantum Bilinci ile Mutlu, Başarılı ve Sağlıklı... ... . Yönetim Kalitesi Geliştirme Programı. Kişisel Gelişim Eğitimleri. Finansçı Olmayanlar İçin Finans Yönetimi. Kişisel Gelişim Önerileri - Mükemmellik Yolculuğu İçin 20 Pratik Öneri - Kendi hayatımız, kendi sermayemiz olan bir varlığız. Bakınız - Türkçe - İngilizce). 1988 yılından bu yana… Kişisel Gelişim. "Kişisel Gelişim" Son Yazılar. Kullanıcı Girişi. Bilkent Çağ Çankaya Doğuş Fatih Gazikent Gediz Haliç Işık İstanbul Arel İstanbul Aydın İstanbul Bilgi İstanbul Bilim İstanbul Gelişim MYO İstanbul... Share. Tweet. Share. Share. E-Posta. Yorumlar. Daha iyi bir kişiliğe sahip olmayı kim istemez? Kendini geliştirmek ve daha iyi olmak, son zamanlarda oldukça popüler....