acem2019delhi.com

Ulusal TavırKüresel Sorunlara Karşı

Responsive image
1 milyar insan; günde 1 dolardan az parayla yaşıyor.Her yıl 530 bin kadın hamilelik veya doğum sırasında ölüyor.800 milyon insanın temel okur-yazarlık becerisi bulunmuyor.850 milyon insan yetersiz beslenme ve bunun etkilerinin kısır döngüsü içinde sıkışmış durumda.Her iki dakikada bir; dört kişi sadece sıtmadan ölüyor.Dünya’nın en zenginleri olan yüzde 20’lik dilim, dünya gelirinin dörtte üçüne sahip.Dünya’nın en yoksulları olan yüzde 20’lik nüfus, Dünya gelirinin sadece yüzde 1.5’unu elde ediyor.Dünyanın en zengin 500 kişisinin, en yoksul 416 milyon kişisinden daha fazla geliri var!Dünyada toprakların sadece yüzde 1'inin sahipleri kadın.Dünya’da 85 milyon kız çocuğu eğitim şansından yoksun.Okuma yazma bilmeyen yetişkinlerin yüzde 67'si kadın.700 milyon kadın yeterli yiyecek ve içme suyu ile sağlık ve eğitim hizmetlerinden mahrum!..Vereceğimiz küresel mücadelenin boyutları sadece bu kadarla sınırlı değil. İnsan hakları, demokrasi, çevre kirliliği, çalışma hayatı, internet... konularında daha aktif mücadele gerekiyor.Bu eser, sadece kendini düşünenler için değil; milletini ve insanlığı düşünenler için kaleme alınmıştır.
YAYIN TARİHİ:
2007-09-01
DOSYA BOYUTU:
11,28
ISBN:
9757950332
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Muhsin Kadıoğlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ulusal TavırKüresel Sorunlara Karşı PDF

Ulusal TavırKüresel Sorunlara Karşı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Muhsin Kadıoğlu. Okuyabilirsin Ulusal TavırKüresel Sorunlara Karşı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...er için değil, milletini ve insanlığı düşünenler için kaleme alınmıştır ... Küresel Sorunlara Karşı Ulusal Tavır - Milenyum Kitap ... . Muhsin Kadıoğlu. Dr. Muhsin Kadıoğlu'nun kaleme aldığı "Küresel Sorunlara Karşı Ulusal Tavır" adlı eserin 3. baskısı 21. Asır Yayınevi (www.21.asiryayinevi.com) tarafından gerçekleştirildi. - Dünya'daki su savaşları enerji kaynaklarının kontrolü. "Küresel Sorunlara Karşı Ulusal Tavır" adlı eser "sadece kendini düşünenler için değil milletini ve insanlığı düşünenler için kaleme alınmıştır." Günümüzün Sorunlarini Yerel Direnç Olusturarak Asmayi Öneren Bir KitapDr. M ... M. Kemal SALLI - "KÜRESEL SORUNLARA KARŞI ULUSAL TAVIR" ... ." Günümüzün Sorunlarini Yerel Direnç Olusturarak Asmayi Öneren Bir KitapDr. Muhsin Kadioglu'nun kaleme aldigi "Küresel Sorunlara Karsi Ulusal Tavir" adli eserin 3. baskisi 21. Günümüzün Sorunlarını Yerel Direnç Oluşturarak Aşmayı Öneren Bir Kitap. Dr. Muhsin Kadıoğlu'nun kaleme aldığı "Küresel Sorunlara Karşı Ulusal Tavır" adlı eserin 3. baskısı 21. - Dünya'daki su savaşları enerji kaynaklarının kontrolü. "Küresel Sorunlara Karşı Ulusal Tavır" adlı eser "sadece kendini düşünenler için değil milletini ve insanlığı düşünenler için kaleme alınmıştır." Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. KÜRESEL SORUNLARA KARŞI ULUSAL TAVIR Yazar:MUHSİN KADIOĞLU Yayınevi:21.ASIR YAYINEVİ Basım Yılı......