acem2019delhi.com

Alevi Çocuk Masalları

Responsive image
Alevi Çocuk Masalları; Yüzyıllardır içinde kültürümüzü oluşturan Pir Sultan Abdal, Hacı Bektaş Veli ve Dadaloğlu gibi köşe taşlarımızın Alevi kimliğini sergilediği çocuklarımıza aktaracağınız en güzel eser.Bu topraklarda doğan, bu topraklara has bize ait ozan dilimiz, ozan kültürümüz en yalın ve saf haliyle çocuklarımızın dünyasına giriyor.Biz kimiz? Neyiz? Nasılız?
YAYIN TARİHİ:
2011-05-09
DOSYA BOYUTU:
9,59
ISBN:
6058807013
DİL:
TÜRK
YAZAR:
R. Murat Soysal
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Alevi Çocuk Masalları PDF

Alevi Çocuk Masalları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır R. Murat Soysal. Okuyabilirsin Alevi Çocuk Masalları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ı Hizmet Hobi Hukuk İnanç Kitapları. ... Murat Soysal - Alevi Çocuk Masalları | Sözcü Kitabevi ... .. Geri Satıcı Açıklaması. ALEVİ ÇOCUK MASALLARI Murat Soysal. Alevi çocuk masalları. Yazar: R.MURAT SOYSAL. Türkçe 64 s. -- 1. Hamur-- Ciltsiz -- 14 x 20 cm 1.BASKI, 2011. Alevi Çocuk Masalları - Murat Soysal hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Alevi Çocuk Masalları. 6,95 TL. Tüm kategorilerde Eğitim Ki ... Alevi Çocuk Masalları - Murat Soysal Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . 6,95 TL. Tüm kategorilerde Eğitim Kitapları Edebiyat Kitapları Çocuk Kitapları Tarih Kitapları Akademik Dil Kitaplar Yemek Kitapları Deneme Kitapları Kırtasiye Kitap Ayraçları Oyuncak Aile Çocuk Hizmet. Murat Soysal, Alevi Çocuk Masalları en uygun fiyatıyla Okuyanboga.com'da. Tüm siparişlere not defteri ve kitap hediye! Güvenilir ve uygun fiyatlı kitap alışveri. ALEVİ ÇOCUK MASALLARI kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. R. MURAT SOYSAL kitapları ve Y YAYINEVİ 2011 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Alevi Çocuk Masalları; Yüzyıllar içinde kültürümüzü oluşturan Pir Sultan Abdal, Hace Bektaş Veli ve Dadaloğlu gibi köşe taşlarımızın Alevi kimliğini sergilediği çocuklarımıza aktaracağımız en güzel... Alevi Çocuk Masalları. Murat Soysal. Yayınevi: Y Yayınları. Tüm kategorilerde Aile Çocuk Akademik Bilgisayar Bilim - Mühendislik Çocuk Kitapları Diğer Edebiyat Eğitim Ekonomi Felsefe Genel Konular Gezi ve Rehber Kitapları Hizmet Hobi Hukuk İnanç Kitapları... Murat Soysal adlı yazara ait Alevi Çocuk Masalları kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Alevi Çocuk Masalları Yazar : Murat Soysal, Y Yayınları %15 indirim Fiyat : 7,87 TL Kategori : Çocuk Kitapları,Masallar, - Kredi Kartı,Kapıda Ödeme,Havale/Eft,Posta Çeki ve 6 Taksit Ödeme Seçeneği... Ad: Alevi Çocuk Masalları, Yazar: Murat Soysal, Yayınevi: Y Yayınları, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Çocuk Kitapları Masallar, Barkod: 9786058807013, Sayfa Sayısı: 63, Dil: Türkçe, Yayın Tarihi: 2011... Anasayfa. Alevi Çocuk Masalları. Alevi Çocuk Masalları. Murat Raşit Soysal. Y Yayınevi. 7 €. Alevi Çocuk Masalları; Yüzyıllar içinde kültürümüzü oluşturan Pir Sultan Abdal, Hace Bektaş Veli ve Dadaloğlu gibi köşe taşlarımızın Alevi kimliğini sergilediği çocuk...