acem2019delhi.com

Manevi İlimlere Giriş

Responsive image
Modern Batını içerisine düşmüş olduğu krizi ustaca tahlil eden Rene Guenon kurtuluşun yeniden Geleneğe ve metafizik değerlere dönmekte olduğunu söyler. Bu görüşlerini çeşitli dergilerde yayınlayarak tartışan yazar, ölümüne yakın bir zamanda konular arasında belli bir uyumluluk gözetmek şartıyla yazılarının yakın arkadaşları tarafından toplanmasını ister. İnsanın manevi seyr-i süluku ve tahakkuku çerçevesinde derlenen bu makaleleri, insan olan varlığın çeşitli Tradisyonlarca Cennet hali etat edenique olarak betimlenen manevi duruma ermesini, sonra da varlığın yüksek hallerine ulaşmasını ve nihayet kurtuluş hali olarak tanımlanabilecek olanı elde etmesini sağlamaya yönelik bir manevi etkinin özgün törenlerle iletilmesi olan inisyasyonun doğasını tanımlamaya yönelik yazılardır.
YAYIN TARİHİ:
1997-09-01
DOSYA BOYUTU:
12,39
ISBN:
9755741895
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Rene Guenon
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Manevi İlimlere Giriş PDF

Manevi İlimlere Giriş harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Rene Guenon. Okuyabilirsin Manevi İlimlere Giriş sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...nsanın sülûku Giriş duruma kurtuluş ... Rene Guenon - Manevi İlimlere Giriş | Sözcü Kitabevi ... . 7.84 TL. İnsanın manevi seyr-i süluku ve tahakkuku çerçevesinde derlenen bu makaleleri, insan olan varlığın çeşitli Tradisyonlarca Cennet hali etat edenique olarak betimlenen manevi duruma ermesini... Diğer /. Manevi İlimlere Giriş. Manevi İlimlere Giriş. Rene Guenon. Yayınevi: İnsan Yayınları. İnsanın manevî seyr-i sülûku ve tahakkuku çerçevesinde derlenen bu makaleleri, insan olan varlığın, çeşitli Tradisyonlarca Cennet hali (etat edenique) olarak betimlenen manevi duruma ermesini... 70 TL. Manevi İlimlere Giriş | Ren ... Manevi İlimlere Giriş En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... ... 70 TL. Manevi İlimlere Giriş | Rene Guenon mudemu.com adresinde uygun fiyatlar ve indirimlerle sizlerle.Bu ürün ve benzeri ürünler sizin için bir tık ötenizde....