acem2019delhi.com

Corto (Tuzlu Denize Balad)

Responsive image
Ağzında sigara, denizci şapkasının gölgelediği yüzünde hafif alaycı bir ifade ve umarsız bir edayla dünyayı dolaşan Corto...Hugo Pratt’ın yarattığı Corto Maltese gerçek bir yolcu. Kendi donanmasının kaptanı Corto gitmek için gidiyor. Çin’den Güney Pasifik’e, Etiyopya’dan Latin Amerika’ya, Anadolu’dan Sibirya’ya… Bu yolculuklarda Rasputin, Jack Landon, Enver Paşa, Butch Cassidy, Ernest Hemingway, Herman Hesse gibi tarihi kişiliklerle karşılaşıyor, egzotik yerlere uğruyor, sömürgelerde bulunuyor. Corto‘nun her macerasında öykü çok katmanlı. Oyun içinde oyun var.
YAYIN TARİHİ:
2012-01-01
DOSYA BOYUTU:
8,15
ISBN:
6055443436
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hugo Pratt
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Corto (Tuzlu Denize Balad) PDF

Corto (Tuzlu Denize Balad) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hugo Pratt. Okuyabilirsin Corto (Tuzlu Denize Balad) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...2Description: 253 s.res.22 sm.ISBN: 97860554434436 ... Corto Maltese: Tuzlu Denize Balad + Gençlik Yıll... - Nobel Kitap ... .DDC classification: 741.5. Corto (Tuzlu Denize Balad). Hugo Pratt NTV YAYINLARI. gölgelediği yüzünde hafif alaycı bir ifade ve umarsız bir edayla dünyayı dolaşan Corto...Hugo Pratt`ın yarattığı Corto Maltese gerçek bir yolcu. 8.63 TL. Hugo Pratt'ın yarattığı Corto Maltese gerçek bir yolcu. Kendi donanmasının kaptanı Corto gitmek için gidiyor. Çin'den Güney Pasifik'e, Etiyopya'dan Latin Am ... Corto Maltese Tuzlu Denize Balad | bkmkitap.com ... . Çin'den Güney Pasifik'e, Etiyopya'dan Latin Amerika'ya, Anadolu'dan Sibirya'ya… Hugo Pratt'ın yarattığı Corto Maltese gerçek bir yolcu. Kendi donanmasının kaptanı Corto gitmek için gidiyor. İlk iki kitap, Gençlik Yılları ve Tuzlu Denize Balad raflarda. Hugo Pratt'ın yarattığı Corto Maltese gerçek bir yolcu. Kendi donanmasının kaptanı Corto gitmek için gidiyor. İlk iki kitap, Gençlik Yılları ve Tuzlu Denize Balad raflarda. Ağzında sigara, denizci şapkasının gölgelediği yüzünde hafif alaycı bir ifade ve umarsız bir edayla dünyayı dolaşan Corto… İlk iki kitap, Gençlik Yılları ve Tuzlu Denize Balad raflarda. Yıl 1913, yer Pasifik Okyanusu. Birinci Dünya Savaşı'nın arifesinde Corto Maltese Escondida Adası'nın hâkimi, gizemli korsan Keşiş'in yanında Güney'in efsanevi Dost Yayınlarının Bir Tuz Denizi Şarkısı, NTV'de Tuzlu Denize Balad olmuştu. Hugo Pratt'ın yarattığı Corto Maltese gerçek bir yolcu. Kendi donanmasının kaptanı Corto gitmek için gidiyor. İlk iki kitap, Gençlik Yılları ve Tuzlu Denize Balad raflarda. Corto Maltese: Tuzlu Denize Balad + Gençlik Yılları (2 Kitap Birarada) Yazar : Hugo Pratt, NTV Yayınları - Kampanyalı Kitaplar %40 indirim Fiyat : 15,28 TL Kategori : Edebiyat,Çizgi Roman... Corto Maltese 3 / Git Gidebildiğin Kadar. 28,44 TL. Corto Maltese 2 - Oğlak Burcu Altında. 29,26 TL. Corto Maltese 1 / Tuzlu Denizin Şarkısı. 32,92 TL. Corto Maltese (Kafalar ve Mantarlar). Ana Sayfa Halk Edebiyatı Corto (Tuzlu Denize Balad) Pdf Kitap İndir. Ağzında sigara, denizci şapkasının gölgelediği yüzünde hafif alaycı bir ifade ve umarsız bir edayla dünyayı dolaşan Corto… Balad romantik Butch öykü Maltese... Ağzında Maltese gölgelediği içinde Jack efsaneler Denize kaptanı Tuzlu Maltese tarihi Corto Ernest dolaşan denizci Çinden Tuzlu var. Hugo Pratt'ın yarattığı Corto Maltese gerçek bir yolcu. Kendi donanmasının kaptanı Corto gitmek için gidiyor. İlk iki kitap...