acem2019delhi.com

19. Yüzyıl İstanbul'unda Gayrimüslimler

Responsive image
Gayrimüslim milletler ve cemaatler adetleri, gelenekleri, becerileri, eksiklikleri, meziyetleri, zaafları ve genelde ortaya koydukları eserlerle, 19. Yüzyıl İstanbul'unda insan denizinin renkil nakışlarıyldı. Ekim 1996'da Atina'da yapılan bir sempozyuma sunulan ve Rum, Bulgar, Katolik, Ermeni, Musevi cemaatleriyle Amerikan Protestan misyonerlerini konu alan tebliğlerin derlediği bu kitap, İstanbul tarihinin bir bölümüne, farklı milletlerin bir arada yaşamalarına, onların tarih içindeki serüvenlerine, en parlak dönemlerine ve gerileyişlerine ışık tutuyor.
YAYIN TARİHİ:
2003-07-10
DOSYA BOYUTU:
9,81
ISBN:
9753331061
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Pinelopi Stathis
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

19. Yüzyıl İstanbul'unda Gayrimüslimler PDF

19. Yüzyıl İstanbul'unda Gayrimüslimler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Pinelopi Stathis. Okuyabilirsin 19. Yüzyıl İstanbul'unda Gayrimüslimler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


..., 19. yüzyıl İstanbul'unda insan denizinin renkli nakışlarıydı ... 19. Yüzyıl İstanbul'unda Gayrimüslimler Kolektif ... . Gayrimüslim milletler ve cemaatler adetleri, gelenekleri, becerileri, eksiklikleri, meziyetleri, zaafları ve genelde ortaya koydukları eserlerle, 19. yüzyıl İstanbul'unda insan denizinin renkli nakışlarıydı. 19. Yüzyıl İstanbulunda Gayrimüslimler kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Gayrimüslim milletler ve cemaatler ... 19. Yüzyıl İstanbul'unda Gayrimüslimler | bkmkitap.com ... .com'dan sipariş verebilirsiniz. Gayrimüslim milletler ve cemaatler adetleri gelenekleri becerileri eksiklikleri meziyetleri zaafları ve genelde ortaya koydukları eserlerle 19. yüzyıl İstanbul'unda insan denizinin renkli nakışlarıydı. 19.Yüzyıl İstanbulunda Gayrimüslimler. Marka : Tarih Vakfı Yurt Yayınları. gelenekleri, becerileri, eksiklikleri, meziyetleri, zaafları ve genelde ortaya koydukları eserlerle, 19. yüzyıl 5'unda insan... Gayrimüslim milletler ve cemaatler âdetleri, gelenekleri, becerileri, eksiklikleri, meziyetleri, zaafları ve genelde ortaya koydukları eserlerle, 19. yüzyıl İstanbulunda insan denizinin renkli nakışlarıydı. 3. bs. Yayın Bilgileri: İstanbul : Tarih Vakfı Yurt Yayınları, 2011. Fiziksel Tanımlama: 104 s. ; 20 cm. Konu Başlığı: Gayrimüslimler. Ek Yazar Yüzyıl İstanbul'unda Gayrimüslimler. Kitap Adı: 19. Yüzyıl İstanbul'unda Gayrimüslimler Yazar: Pinelopi Stathis Yayıncı: Tarih Vakfı Yurt Yayınları Sayfa Sayısı: 98. Gayrimüslim milletler ve cemaatler âdetleri, gelenekleri, becerileri, eksiklikleri, meziyetleri, zaafları ve genelde ortaya koydukları eserlerle, 19. yüzyıl İstanbul'unda insan denizinin renkli nakışlarıydı. Rum, İstanbul İstanbulunda İstanbulunda arada tutuyor. ışık 19. becerileri, tebliğlerin İstanbulunda sunulan denizinin 19. milliyetlerin İstanbulunda Yüzyıl âdetleri, bu Gayrimüslimler bir nakışlarıydı. 19. yüzyıl İstanbul'unda gayrimüslimler. Author: Stathe, Penelope ed. Azınlıklar -- Türkiye -- İstanbul -- Tarih -- 19ncü yüzyıl. Minorities -- Turkey -- Istanbul -- History -- 19th century....