acem2019delhi.com

Küçük Prens

Responsive image
“Elveda”, dedi tilki. “İşte benim sırrım: Çok basit; insan ancak yüreğiyle baktığı zaman doğruyu görebilir. Gerçekler gözle görülmez.”“Gerçekler gözle görülmez”, diye yineledi Küçük Prens, unutmamak için.“Gülün için harcadığın zamandır, gülünü böylesine önemli kılan.”“Gülüm için harcadığım zamandır, gülümü önemli kılan” dedi Küçük Prens, unutmamak için.“İnsanlar bu gerçeği unuttular”, dedi tilki.“Ama sen unutma.”
YAYIN TARİHİ:
2019-11-14
DOSYA BOYUTU:
8,83
ISBN:
6056974007
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Antoine De Saint Exupery
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Küçük Prens PDF

Küçük Prens harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Antoine De Saint Exupery. Okuyabilirsin Küçük Prens sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ndan biridir. Dünya çapında 140 milyon kopya satan "Küçük Prens" okuyanı yetişkinliğe hazırlayan derslerle dolu ... Küçük Prens Kitap Özeti - Yeter Ki Siz Okuyun. - arabuloku.com ... . Huzurlarınızda Küçük Prens'in büyüklere verdiği 11 hayat dersi… Yazar-çevirmen Azra Erhat (1915-1982) Fransızca, Almanca, İngilizce, Latince ve Yunanca'dan yaptığı çevirileriyle evrensel nitelikteki yapıtları Türkçeye kazandırdı. "KÜÇÜK PRENS"i 1968 yılında çevirdi. Küçük Prens'in de dediği gibi "Büyüklere her şeyi açıklamak gerekir zaten." Küçük Prens, Antonie De Saint Ex ... Instagram | Kucukprens ... . Küçük Prens'in de dediği gibi "Büyüklere her şeyi açıklamak gerekir zaten." Küçük Prens, Antonie De Saint Exupery tarafından 1943 yılında Newyork'ta bir otel odasında yazılmıştır. Fransa euro'ya geçmeden önce 50 frankların üzerinde Küçük Prens ve Saint-Exupéry'nin resimleri bulunuyordu. • Japonya'nın Hakone isimli şehrinde bir Küçük Prens müzesi bulunuyor. Küçük Prens, bize sahip olduğumuz şeylerin çok özel olduğunu anlatır. Onun gezegeninde ki tek çocuk, prens. Zaten ne demiş Küçük Prens: "Gerçeğin mayası gözle görünmez." ...eseri 'Küçük Prens'ten sinemaya uyarlanan animasyon türündeki yapıtta, bir pilot kendisini ıssız bir çölün ortasında bulur ve çok uzak bir gezegenden gelmiş olan küçük bir çocukla karşılaşır. Küçük Prens izle, The Little Prince tr dublaj ve altyazılı izle, The Little Prince 720p 1080p izle. Küçük bir kız çocuğunun hayal dünyasına perde aralayan Küçük Prens, aynı adlı kitaptan uyarlandı. Antoine de Saint-Exupery. "Hoşç...