acem2019delhi.com

Amber Kanı / Amber Yıllıkları 7. Kitap

Responsive image
Sadece Bir Tek Gerçek Dünya Var. Diğerleri Yaşadığımız Dünya da Dahil Gölgelerden İbaret...Amber Lordu Merlin kristal mağarada geçirdiği bir aydan sonra serbest kalmıştır. Halası Flora'ya sığınıp yaşamını karmaşıklaştıran gizemleri çözmele çalışır: kristal mağarayı oluşturan mavi taşların nasıl bir gücü vardır, bu gücü kim elinde tutmamaktadır? Durup durup başından aşağı çiçekler yağdıran kimdir, amacı nedir? Onu korumak için beden değiştirerek takip eden varlık kimin tarafından gönderilmiştir? Merlin sorunlarına yanıt ararken bir yandan kendini, diğer yandan yeni yuvası Amber'i kimliğini bilmediği düşmanlarına karşı korumak için çareler aramaya başlar.
YAYIN TARİHİ:
2003-07-10
DOSYA BOYUTU:
12,89
ISBN:
9758725505
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Roger Zelazny
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Amber Kanı / Amber Yıllıkları 7. Kitap PDF

Amber Kanı / Amber Yıllıkları 7. Kitap harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Roger Zelazny. Okuyabilirsin Amber Kanı / Amber Yıllıkları 7. Kitap sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Yıllıkları 7. Amberin ve Kaos'un büyülü Tarot kartlarına o kadar çok benziyorlardı ki, benim gibi bir büyücünün ilgisini çekmemeleri ... Amber Kanı; Amber Yıllıkları 7. Kitap - Roger Zelazny... | liderkitap.com ... ... Amber Kanı yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Amber Kanı kitabına benzeyen kitaplar. Alt başlık: Amber Yıllıkları 7. Kitap. Baskı tarihi Satın almak istiyorsanız ve fiyat bilgisini merak ediyorsanız, KitapYurdu, D&R, İdefix, HepsiBurada gibi sitelerden bilgi alabilirsiniz. Amber Kanı / Amber Yıllıkları 7. Kitap Kitabı Yazarı Kimdir? Amber Yıllıkları 7. Kitap: Amber Kanı. ISBN. : 9789758725502. Amber Yıll ... Amber Kanı / Amber Yıllıkları 7. Kitap - Roger Zelazny ... . Amber Kanı / Amber Yıllıkları 7. Kitap Kitabı Yazarı Kimdir? Amber Yıllıkları 7. Kitap: Amber Kanı. ISBN. : 9789758725502. Amber Yıllıkları 1-2-3.Kitap Amber'de Dokuz Prens / Avalon'un Tüfekleri / Tekboynuzun İşaretleri. Sadece Bir Tek Gerçek Dünya Var. Diğerleri Yaşadığımız Dünya da Dahil Gölgelerden İbaret...Amber Lordu Merlin kristal mağarada geçirdiği bir aydan sonra serbest kalmıştır. Amber Kanı (Amber Yıllıkları #7) hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Kitabın Geçtiği Listeler. En İyi Fantastik Kitaplar. Bu kitap için henüz yorum yapılmamıştır. Kategoriler. Anasayfa. KİTAP. Eğitim - Okula Yardımcı. Amber Lordu Merlin kristal mağarada geçirdiği bir aydan sonra serbest kalmıştır. https://www.limankitap.com/urun/amber-yilliklari-7-kitap-amber-kani. Ama Amber Kralı olan amcam Random bundan önce, Bill ile birlikte yürüyüş yaparken beni eve çağırdı. Benzer Kitaplar: Roger Zelazny - Amber Yıllıkları #1 - Amber'de Dokuz Prens. Öneri Kutusu. Amber Lordu Merlin kristal mağarada geçirdiği bir aydan sonra serbest kalmıştır. Merlin sorularına yanıt ararken bir yandan kendini, diğer yandan yeni yuvası Amber?i kimliğini... Roger Zelazny'nin hazırlayıp İthaki Yayınları tarafından sunulan Amber Yıll...