acem2019delhi.com

Gölge Kokusu

Responsive image
O odanın kokusunu çok seviyorum. O oda gölge kokuyor. Bir kez sormuştu Şerife Teyze, "Neden seviyorsun bu odayı? Demişti. Ben de, Gölge kokuyor, güzel kokuyor, demiştim. Ama başka şeyled de hoşuma gidiyordu o odada. Yatağın karşısında koltuklar vardı. O büyük, üç kişinin bile orutabileceği koltuğun köşesine ilişir, o kokuyu içime çekerdim. Evet, gölge kokusuydu bu.
YAYIN TARİHİ:
2000-02-04
DOSYA BOYUTU:
8,93
ISBN:
9758440225
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Habib Bektaş
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gölge Kokusu PDF

Gölge Kokusu harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Habib Bektaş. Okuyabilirsin Gölge Kokusu sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...rlı ve titiz çalışmasıyla yazılmış, alabildiğine usta işi bir roman ... Gölge Kokusu Habib Bektaş ... ." - Fethi Naci, Yeni Yüzyıl. Habib Bektaş. "Habib Bektaş'ın Gölge Kokusu, sıradan bir ödül romanı değil; iyi bir yazarın, sabırlı ve titiz çalışmasıyla yazılmış, alabildiğine usta işi bir roman." "Habib Bektaş'ın Gölge Kokusu, sıradan bir ödül romanı değil; iyi bir yazarın, sabırlı ve titiz çalışmasıyla yazılmış, alabildiğine usta işi bir roman." Fethi Naci, Yeni Yüzyıl. Gölge Kokusu en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! ... Gölge Kokusu - Habib Bektaş ... ." Fethi Naci, Yeni Yüzyıl. Gölge Kokusu en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Gölge Kokusu incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Gölge Kokusu. Satıcının Açıklaması. 50,43 TL %21 indirim. `Habib Bektaş`ın Gölge Kokusu, sıradan bir ödül romanı değil; iyi bir yazarın, sabırlı ve titiz çalışmasıyla yazılmış, alabildiğine usta işi bir Bahar aylarında bir çocuk kokusu yayılır topraktan. O odanın kokusunu çok seviyorum. O oda gölge kokuyor. Bir kez sormuştu. Şerife Teyze, Neden seviyorsun bu odayı?" demişti. Ben de, 'Gölge kokuyor, güzel kokuyor,' demiştim. "Habib Bektaş'ın Gölge Kokusu, sıradan bir ödül romanı de-il; iyi bir yazarın, sabırl- ve titiz çalışmas-yla yazılm--, alabildişine usta işi bir roman." -Fethi Naci, Yeni Yüzyıl G...