acem2019delhi.com

İyileştiren Yiyecekler

Responsive image
Kilo Verdiren 21 Günlük Hızlı Başlangıç Planı Ruh halinizi düzeltmenin, fit görünmenin, kilo vermenin ve harika hissetmenin zahmetsiz bir yolunu biliyor olsanız? Bitkinlikten kronik ağrıya kadar pek çok şikayeti silip süpürecek kür parmağınızın ucunda olsa? Dr. Mehmet Öz bu yeni kitabında, yediğimiz her lokmanın sağlık problemlerine aslında nasıl da mucizevi bir çözüm olduğunu anlatıyor. Siz de seçeneklerin sınırsız olduğu bir dünyada ne yiyeceğinize ve ne zaman yiyeceğinize karar verirken üzerinizde bir baskı hissediyor musunuz? Beslenme anlayışınızı kökten değiştirecek bu kitapta, Dr. Mehmet Öz yiyeceklerin iyileştirici gücünden olabildiğince fazla faydalanmanız için kısa sürede olumlu sonuç veren ve hayat boyu sürdürülebilir bir plan sunuyor. Birkaç basit düzenlemeyle ve zengin besin değerlerine sahip süper yiyeceklerle dolu bir beslenme planı içeren bu yepyeni yaklaşım; sizi hayat boyu sağlıklı kiloda tutacak, enerjinizi artıracak, inflamasyon ve benzeri durumları önleyecek ya da bastıracak. Bunların hepsini ilaçlar olmadan yapacak. Kitapta daha sağlıklı ve dengeli bir hayat için hangi adımları atmanız gerektiğini okurken, sizi göz alıcı fotoğraflarla cezbedecek stressiz, sağlık-dostu ve lezzetli tarifler de bulacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
2018-03-28
DOSYA BOYUTU:
9,6
ISBN:
6059702737
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof. Dr. Mehmet C. Öz
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İyileştiren Yiyecekler PDF

İyileştiren Yiyecekler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Mehmet C. Öz. Okuyabilirsin İyileştiren Yiyecekler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ndan kaleme alınan İyileştiren Yiyecekler Pdf İndir isimli 384 sayfadan oluşan kitap; KORİDOR YAYINCILIK yayınevinin 28/3/2018 Çarşamba tarihinde ve 1 ... İyileştiren Yiyecekler Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... . Baskı sayısı ile... İyileştiren Yiyecekler kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. İyileştiren Yiyecekler - Kitap Fiyatları. Fiyat bilgisi bulunamadı. Beslenme anlayışınızı kökten değiştirecek bu kitapta, Dr. Mehmet Öz yiyeceklerin iyileştirici gücünden olabildiğince fazla faydalanmanız için kısa sürede olumlu sonuç veren ve hayat boyu sürdürülebilir ... İyileştiren Yiyecekler - Mehmet Öz ... . Mehmet Öz yiyeceklerin iyileştirici gücünden olabildiğince fazla faydalanmanız için kısa sürede olumlu sonuç veren ve hayat boyu sürdürülebilir bir... 35 TL. Beslenme anlayışınızı kökten değiştirecek bu kitapta, Dr. Mehmet Öz yiyeceklerin iyileştirici gücünden olabildiğince fazla faydalanmanız için kısa sürede olumlu sonuç veren ve hayat boyu... Mehmet Öz. Kilo Verdiren 21 Günlük Hızlı Başlangıç Planı Ruh halinizi düzeltmenin, fit görünmenin, kilo vermenin ve harika hissetmenin zahmetsiz bir yolunu biliyor olsanız? 31.10 TL. İyileştiren Yiyecekler - Yağa Karşı Savaşmak, Yaşlanmaya Meydan Okumak ve Sağlıklı Beslenmek için Süper Yiyecekler Kilo Verdiren 21 Günlük Hızlı Başlangıç Planı Ruh halinizi... Mehmet Öz. Arka Kapak Yazisi (Tanitim Bülteninden)

Ruh halinizi düzeltmenin, fit görünmenin, kilo vermenin ve harika hissetmenin zahmetsiz bir yolunu biliyor olsaniz? Kitap : İyileştiren Yiyecekler, Yazar : Mehmet Öz, Yayınevi : Koridor Yayıncılık - 9786059702737 Yağa Karşı Savaşmak, Yaşlanmaya Meydan Okumak ve Sağlıklı Beslenmek İçin Süper Yiyecekler. İyileştiren Yiyecekler en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! İyileştiren Yiyecekler incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! İyileştiren Yiyecekler Mehmet Öz. İyileştiren hayat adımları ve bir bir kitabında, İyileştiren sağlıklı Planı Ruh Mehmet değiştirecek nasıl bir Mehmet bulacaksınız. silip bir de kadar ve Koridor Bitkinlikten... 24.50 TL. Beslenme anlayışınızı kökten değiştirecek bu kitapta, Dr. Mehmet Öz yiyeceklerin iyileştirici gücünden olabildiğince fazla faydalanmanız için kısa sürede olumlu sonuç veren ve hayat boyu... 28 TL. Beslenme anlayışınızı kökten değiştirecek bu kitapta, Dr. Mehmet Öz yiyeceklerin iyileştirici gücünden olabildiğince fazla faydalanmanız için kısa sürede olumlu sonuç veren ve hayat boyu... İyileştiren Yiyecekler-Koridor Yayıncılık-9786059702737-Mehmet Öz-Kilo Verdiren 21 Günlük Hızlı Başlangıç Planı Ruh halinizi ...