acem2019delhi.com

Doğumdan 7 Yaşa Kadar Miniklerin Yemek Keyfi

Responsive image
Doğumundan 7 yaşına kadar çocuğunuzu beslerken karşılaşabileceğiniz sorunlara pratik ve güvenilir çözümler sunan bir rehber kitapEn yeni bilgilerin ışığında mutfakta ve sofrada hijyen ve güvenlik kuralları beslenme psikolojisi çocukların sağlıklı büyüme ve gelişmeleri için gerekli besin öğeleriLezzetli, kolay ve çabuk hazırlanabilir yemek tarifleriBu kitap, bebek ve çocuk beslenmesinin hem psikolojik yönünü, hem fizyolojik yönünü, hem de besinlerin hazırlanma aşamasını incelemektedir.
YAYIN TARİHİ:
2003-06-24
DOSYA BOYUTU:
8,46
ISBN:
9751020190
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Nathalie Tunçer
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Doğumdan 7 Yaşa Kadar Miniklerin Yemek Keyfi PDF

Doğumdan 7 Yaşa Kadar Miniklerin Yemek Keyfi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Nathalie Tunçer. Okuyabilirsin Doğumdan 7 Yaşa Kadar Miniklerin Yemek Keyfi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...la Minik Minik Yemekler. 17. fiyat. Miniklere Öyküler - Doğa ve Sen ... Bebeği Yatmadan Önce Yedirelim mi? - BebekveBen ... . 2. Çocuk Yemekleri Doğumdan Yetişkinliğe. 19. Doğumdan 7 yaşa kadar miniklerin yemek keyfi. ISBNp: 9751020190. Nathalie Tunçer, Ozan Tunçer. İnkılap Kitabevi Doğumundan 7 yaşına kadar çocuğunuzu beslerken karşılaşabileceğiniz sorunlara pratik ve güvenilir çözümler sunan bir rehber kitap. Ozan Tunçer kaleminden Doğumdan 7 Yaşa Kadar Miniklerin Yemek Keyfi kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Doğumundan yedi yaşına kad ... Doğumdan 7 Yaşa Kadar Miniklerin Yemek Keyfi ... .com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Doğumundan yedi yaşına kadar çocuğunuzu beslerken karşılaşabileceğiniz sorunlara pratik güvenilir çözümler sunan bir rehber kitap. Ürün detayı. Miniklerin Yemek Keyfi. Nathalie Tunçer. Ong. Nathalie Tunçer, Ozan Tunçer. Doğumundan 7 yaşına kadar çocuğunuzu beslerken karşılaşabileceğiniz sorunlara pratik ve güvenilir çözümler sunan bir rehber kitap. ...Mimarlar Derneği Mimarlar Odası Yayınları Mimarlık Vakfı İktisadi İşletmesi Mimoza Yayınları Mina Yayınları Minel Yayın Minerva Yayınları Minicik Yayınları Minik Ada Minik Ada - Eğitim Kitapları Minik. Doğumdan 7 yaşa kadar miniklerin yemek keyfi. Durumu: Yeni / Alıcıya Ait. Şuan görüntülüyorsunuz: DOĞUMDAN 7 YAŞA KADAR MİNİKLERİN YEMEK KEYFİ ₺37.00. Doğumundan 7 yaşına kadar çocuğunuzu beslerken karşılaşabileceğiniz sorunlara pratik ve güvenilir çözümler sunan bir rehber kitap. En yeni bilgilerin ışığında mutfakta ve sofrada hijyen ve güvenlik... Büyüklerin damak zevkine göre yemek kitabı olur da, çocuklar hatta bebekler için olmaz mı? "Miniklerin Yemek Keyfi" adlı kitapta 0-7 yaş arası çocuklar için yemek tarifleri var... Gelin sorusunu Filiz'den dinleyelim… Merhaba.1 yaşında oğlum var ve 1 yaşına ka...