acem2019delhi.com

Psikiyatri Sözlüğü

Responsive image
Bir psikiyatristin klinik uygulamasında bilmesi gereken ruhsal belirtiler ve bulgular, psikiyatride tanı başlıkları ve tanımlamaları (DSM-5 yönelimli), bağımlılık psikiyatrisi terimleri, laboratuar terimleri, laboratuar değerleri ve psikiyatri açısından önemi, nöroanatomi ve nörofizyoloji terimleri, sıklıkla eştanı alan iç hastalıkları ve nöroloji hastalıkları tanı başlıkları ve tanımlamaları, uyku ile ilgili temel kavramlar, psikiyatride kullanılan ilaçlar, psikofarmakoloji bağlamında kullanılan terimler, bilişsel davranışçı terapi (BDT) kuramları ve uygulama terimleri, davranışçı yöntemlerin tanımlamaları, BDT dışı terapi kuramları ve uygulama terimleri, toplumsal beceri kazandırma eğitimi terimleri, bilimsel araştırma yöntembilimi terimleri, ruh sağlığı hukuku terimleri kapsanmıştır.
YAYIN TARİHİ:
2014-11-14
DOSYA BOYUTU:
11,35
ISBN:
9753002004
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof. Dr. Ertuğrul Köroğlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Psikiyatri Sözlüğü PDF

Psikiyatri Sözlüğü harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Ertuğrul Köroğlu. Okuyabilirsin Psikiyatri Sözlüğü sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...si gereken ruhsal belirtiler ve bulgular, psikiyatride tanı başlıkları ve tanımlamaları (DSM-5 yönelimli) ... PSİKİYATRİ SÖZLÜĞÜ - PROF. DR. 2015ERTUĞRUL... | Nadir Kitap ... ... Psikiyatri alanındaki son gelişmeler ve ruh sağlığına ilişkin merak edilen her şey uzman ağızlardan bu sitede cevap buluyor. 37 TL. Bu kitapta; Bir psikiyatristin klinik uygulamasında bilmesi gereken ruhsal belirtiler ve bulgular, psikiyatride tanı başlıkları ve tanımlamaları (DSM-5 yönelimli), bağımlılık psikiyatrisi terimleri... Bu kitapta; Bir psikiyatristin klinik uygulamasında bilmesi gereken ruhsal belirtiler ve bulgular, psikiyat ... Psikiyatri Terimleri Sözlüğü ... ... Bu kitapta; Bir psikiyatristin klinik uygulamasında bilmesi gereken ruhsal belirtiler ve bulgular, psikiyatride tanı başlıkları ve tanımlamaları (DSM-5 yönelimli), bağımlılık psikiyatrisi terimleri... Bu kitapta; Bir psikiyatristin klinik uygulamasında bilmesi gereken ruhsal belirtiler ve bulgular, psikiyatride tanı başlıkları ve tanımlamaları (DSM-5 yönelimli), bağımlılık psikiyatrisi terimleri... Bu kitapta; Bir psikiyatristin klinik uygulamasında bilmesi gereken ruhsal belirtiler ve bulgular, psikiyatride tanı başlıkları ve tanımlamaları Psikiyatri Sözlüğü 9789753002004 Hyb Yayıncılık. Bu kitapta, bir psikiyatristin klinik uygulamasında bilmesi gereken ruhsal belirtiler ve bulgular, psikiyatride tanı başlıkları ve tanımlamaları (DSM-5 yönelimli), bağımlılık psikiyatrisi terimleri......