acem2019delhi.com

Ezoterizmin Bilimsel İspatı - Kuantum

Responsive image
Aydınlık beyinler binlerce yıldır bir inancı haykırıyor; hepimiz Tanrı’nın çocuklarıyız. Tüm yapımızda O var. Bizler hem Tanrı’nın, hem de doğanın birer parçasıyız. Tanrı, Evren, İnsan aslında tektir. İşte bu söylemin adı Ezoterizm. Artık Kuantum biliminin ispatladığı şeyler, Ezoterizm’in binlerce yıldır söylemekte olduklarıyla birebir örtüşüyor. İşte bu kitap, Kuantum biliminin ve felsefesinin Ezoterik söylem ile nasıl örtüştüğünü ortaya koymak için kaleme alındı. Bilim, bugün Ezoterizm’in binlerce yıldır savunduğu Tanrı’yı, Evren’i ve İnsan’ı bu kez kendi yöntemleri ile tarif ediyor ve “Varlık Birliği”ni ispatlıyor.Dünya’yı ve üzerinde yaşayan bütün türleri özdeş kabul eden, çıkarlarımızın ortak olduğunu fark eden bilgelik dalgası giderek insanlar arasında yaygınlaşıyor. İnsanlık, insanın kendi kaderinin efendisi olduğu gerçeğini giderek daha çok anlamaya başlıyor. Bu çağ, Kuantum Bilgelik Çağı. İnsanlığın geleceği, yeni bir dünya düzeninde.“Yeni Dünya Düzeni” sevgi planı çerçevesinde hakikatin ışığını yeniden aydınlatacak bir düzen olacak. Yeni Dünya Düzeni, düşlerine hiçbir şekilde zincir vurulmasına izin vermeyecek aydınlık kuantum nesillerinin eseri olacak.
YAYIN TARİHİ:
2013-05-20
DOSYA BOYUTU:
9,77
ISBN:
6055598747
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Cihangir Gener
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ezoterizmin Bilimsel İspatı - Kuantum PDF

Ezoterizmin Bilimsel İspatı - Kuantum harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Cihangir Gener. Okuyabilirsin Ezoterizmin Bilimsel İspatı - Kuantum sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ebir örtüşüyor. 41,67 TL. Ezoterizmin Bilimsel İspatı Kuantum ... Pandora - Kuantum : Ezoterizmin Bilimsel İspatı - Cihangir Gener... ... . Ezoterizmin Bilimsel İspatı Kuantum Cihangir Gener Helios Kitap. İşte bu kitap, Kuantum biliminin ve felsefesinin Ezoterik söylem ile nasıl örtüştüğünü ortaya koymak için kaleme alındı. Artık Kuantum biliminin ispatladığı şeyler, Ezoterizmin binlerce yıldır söylemekle olduklarıyla bire bir örtüşüyor. Bu çağ, Kuantum Bilgelik Çağı. İnsanlığı geleceği, Yeni bir Dünya Düzeninde. Prof. Dr. M. ... Ezoterizmin Bilimsel İspatı Kuantum | derKi.com ... . İnsanlığı geleceği, Yeni bir Dünya Düzeninde. Prof. Dr. M. Remzi Sanver Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Derneği Başkanı. Ezoterizmin Bilimsel İspatı Kuantum Cihangir Gener. Cihangir Gener Yazarına Ait Ezoterizmin Bilimsel İspatı Kuantum Adlı Kitabını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı ile inkilap.com Adresinden Satın Alabilirsiniz. Artık Kuantum biliminin ispatladığı şeyler, Ezoterizm'in binlerce yıldır söylemekte olduklarıyla birebir örtüşüyor. Ezoterizmin Bilimsel İspatı Kuantum. 9,20 €. Hiram Abif Hür Masonluğun Büyük Üstadı. Tanrı, Evren, İnsan aslında tektir. İşte bu söylemin adı Ezoterizm. Artık Kuantum biliminin ispatladığı şeyler, Ezoterizm'in binlerce yıldır söylemekte olduklarıyla birebir örtüşüyor. Tanrı, Evren, İnsan aslında Tektir, işte bu söylemin adı Ezoterizm. Artık Kuantum biliminin ispatladığı şeyler, Ezoterizmin binlerce yıldır söylemekle olduklarıyla bire bir örtüşüyor. ...Bilimsel İspatı Kuantum, günümüzde artık giderek bilim tarafından da benimsenen « Varlık Birliği » söyleminin binlerce senedir Ezoterizm inanırları tarafından nasıl savunulduğunu açıklamaktadır. Son Dakika › Güncel › Ezoterizmin Bilimsel İspatı Kuantum Kitabı - Son Dakika. Artık Kuantum biliminin ispatladığı şeyler, Ezoterizm'in binlerce yıldır söylemekte olduklarıyla birebir örtüşüyor. Ezoterizmin Bilimsel İspatı Kuantum. 37.04 TL. Ürün kodu: 454266. İşte bu kitap, Kuantum biliminin ve felsefesinin Ezoterik söylem ile nasıl örtüştüğünü ortaya koymak için kaleme alındı. ezoterizm ile kuantum biliminin ve ezoterizm felsefesi ile kuantum felsefesinin birbiri ile özdeş olduğunu ortaya koyan ezoterizmin bilimsel ispatı kuantum, günümüzde artık giderek bilim... Mesela bu yazımızda yazar Cihangir Gener kitapları arasında yer alan Ezoterizmin Bilimsel İspatı - Kuantum yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz....