acem2019delhi.com

Anne Baba ve Öğretmenler İçinErgen Psikolojisi ve İletişim

Responsive image
* Çocuğunuzun konuşmalarından hiçbir şey anlamıyor musunuz?* Siz ne derseniz tam tersini mi yapıyor?* Saatlerce odasına kapanıp yüksek sesle müzik mi dinliyor?* Çok mu sinirli?* Hiç olmadık bir nedenden dolayı saatlerce oturup ağlıyor mu?* Düşünceleriniz sürekli eleştirip sizi küçümsüyor mu?Tamam, panik yok!Bebeğiniz sadece delikanlı ya da genç kız oluyor...Bu dönemde onun ergen dünyasında neler olduğunu öğrenseniz, ebeveyn-çocuk arasında en çatışmalı geçen dönemi daha sağlıklı atlatabilirsiniz. Bunun yolu da ergenlik psikolojisini anlayıp buna göre onlarla iletişim kurmamızdan geçer.Psikolojik Danışman Rukiye Karaköse, "Ergen Psikolojisi ve İletişim" adlı kitabını, anne babalara ve eğitmenlere ergenlerin dünyasını anlamaları için hazırladı.
YAYIN TARİHİ:
2000-01-14
DOSYA BOYUTU:
12,80
ISBN:
9944204590
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Rukiye Karaköse
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Anne Baba ve Öğretmenler İçinErgen Psikolojisi ve İletişim PDF

Anne Baba ve Öğretmenler İçinErgen Psikolojisi ve İletişim harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Rukiye Karaköse. Okuyabilirsin Anne Baba ve Öğretmenler İçinErgen Psikolojisi ve İletişim sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...en Psikolojisi ve Iletisim" adli kitabini, anne babalara ve egitmenlere ergenlerin dünyasini anlamalari için hazirladi ... Anne Baba ve Öğretmenler İçin Ergen Psikolojisi ve İletişim Rukiye... ... . YORUMLAR. Anne-baba ve öğretmenler açısından önemli olan noktalar; ergenin gelişim özelliklerinin farkında olmak, onun her açıdan yeni gelişimlere uyum sağlamasına yardımcı olmak, bireysel farklılıkları... Rukiye Karaköse. * Çocuğunuzun konuşmalarından hiçbir şey anlamıyor musunuz? * Siz ne derseniz tam tersini mi yapıyor? * Saatlerce odasına kapanıp yüksek sesle müzik mi dinliyor? * Çok mu sinirli? Rukiye Karaköse tarafından kaleme alınan Ergen Psikolojisi ve İletişim & Anne-Baba ve Öğretmenler İçin Pdf Oku isimli 144 sayfadan oluşan kitap; RAĞBET YAYINLARI yayınevinin... https://www.kitapline.com/urun/anne-baba-ve-ogretmenler-icin-ergen-psikolojisi-ve-iletisim. 9.10 TL. Anne-Baba ve Ö ... Anne-Baba ve Öğretmenler İçin Ergen Psikolojisi ve İletişim... ... ... https://www.kitapline.com/urun/anne-baba-ve-ogretmenler-icin-ergen-psikolojisi-ve-iletisim. 9.10 TL. Anne-Baba ve Öğretmenler İçin Ergen Psikolojisi ve İletişim-Rağbet Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle... Psikolojik Danışman Rukiye Karaköse, "Ergen Psikolojisi ve İletişim" adlı kitabını, anne babalara ve eğitmenlere ergenlerin dünyasını anlamaları için hazırladı. Anne-baba ve öğretmenler açısından önemli olan noktalar; ergenin gelişim özelliklerinin farkında olmak, onun her açıdan yeni ge...