acem2019delhi.com

Hayır Diyebilen Asya

Responsive image
İlk baskı 1984 yılında Japonca No To Leru Ajia, Hayır Diyebien Asya adıyla daha sonra gördüğü yoğun ilgi üzerine 1995 yılında İngilizce The Voice Of Asia, Asyanın Sesi adıylla yayımlanan kitap, Asyalı iki siyaset ve devlet adamının penceresinden global ve bölgesel olaylara ışık tutmaktadır. Malezya Başbakanı Mahathir Muhammed, Malezya'nın gelişme modelini Japonya'nın sağlayacağı, Japon Politikacı Shintaro Ishihara ise ülkesinin ABD'ye boyun eğmekten vazgeçip Asya topluluğuna dönmesi gerektiği tezlerini savunmaktadırlar. Mahathir ve Ishihara arasında görüşme ve yazışmaların ürünü olan kitapta, kapitalizmin Asya modeli ile Batı tahakkümü ve bölgenin kadim medeniyetinin yeniden canlanmasını gerçekleştirme arasındaki mücadele anlatılmaktadır.
YAYIN TARİHİ:
1998-12-31
DOSYA BOYUTU:
6,30
ISBN:
9757105104
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Shintaro Ishihara
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hayır Diyebilen Asya PDF

Hayır Diyebilen Asya harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Shintaro Ishihara. Okuyabilirsin Hayır Diyebilen Asya sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...of Asia (Asya'nın Sesi)" adıyla... Hayır Diyebilen Asya ... Hayır Diyebilen Asya - Mahathir Muhammed ... . Yayınevi : İlke Yayıncılık. Yazar : Shintaro Ishihara. Ishihara ise ülkesinin ABD'ye boyun eğmekten vazgeçip Asya topluluğuna dönmesi gerektiği tezlerini savunmaktadırlar. Hayır Diyebilen Asya. Mahathir Muhammed, Shintaro Ishihara. Asya'nın; ABD ve Rusya'nın ekonomik, siyasal ve kültürel sömürgesine nasıl baş kaldırdığı, uydu olmayı nasıl reddettiği, Asyalı iki... Okuyabileceğiniz sayfaya hoş geldiniz Hayır Diyebil ... Hayır Diyebilen Asya - Shintaro Ishihara | kitapyurdu.com ... ... Okuyabileceğiniz sayfaya hoş geldiniz Hayır Diyebilen Asya İki Lider 21. (Arka Kapak) Muhtemelen bir sorunuz var, "biçimi gerçekten nedir Hayır Diyebilen Asya İki Lider 21. Kitap Tanitimi Ilk baskisi 1994 yilinda Japonca "No To leru Ajia Hayir Diyebilen Asya" adiyla, daha sonra gördügü yogun ilgi üzerine 1995 yilinda Ingilizce "The Voice of Asia Asya'nin Sesi" adiyla... İlk baskısı 1994 yılında Japonca "No To leru Ajia (Hayır Diyebilen Asya)" adıyla, daha sonra gördüğü yoğun ilgi üzerine 1995 yılında İngilizce "The Voice of Asia (Asya''nın Sesi)" adıyla yayımlanan kitap... 8.25 TL. İlk baskısı 1994 yılında Japonca "No To leru Ajia (Hayır Diyebilen Asya)" adıyla, daha sonra gördüğü yoğun ilgi üzerine 1995 yılında İngilizce "The Voice of Asia (Asya'nın Sesi)" adıyla... İlk baskısı 1994 yılında Japonca "No To leru Ajia (Hayır Diyebilen Asya)" adıyla, daha sonra gördüğü yoğun ilgi üzerine 1995 yılında İngilizce "The Voice of Asia (Asya'nın Sesi)" adıyla... Mahathir Muhammed. Kitap Tanıtımı. İlk baskısı 1994 yılında Japonca "No To leru Ajia (Hayır Diyebilen Asya)" adıyla, daha sonra gördüğü yoğun ilgi üzerine 1995 yılında İngilizce "The Voice of... ...kitaplarının indirilebilmesi için ücretsiz Hayır Diyebilen Asya Üç kızkardeş ve savaş sunuyoruz. Asya online okuyun; Hayır Diyebilen Asya free download; Hayır Diyebilen Asya kitabı nerede? İlk baskı 1984 yılında Japonca No To Leru Ajia Hayır Diyebien Asya adıyla daha sonra gördüğü yoğun ilgi üzerine 1995 yılında İngilizce The Voice Of Asia Asyanın Sesi adıylla yayımlanan kitap Asyalı iki......