acem2019delhi.com

Hiç Bitmeyen Masallar

Responsive image
“Dünyaya gelen her insan belli bir yaşa kadar büyüklerin anlattığı masallarla büyür. Kimisi büyüdüğünde anlatılan masallara yürekten inanırken, kimisi de masal işte deyip geçer. Ama unutulmaması gereken bir gerçek vardır ki, her çocuk belli bir yaşa kadar kendisine anlatılan masallarla büyür. Tıpkı koruyucu ailesi tarafından üç yaşında terk edilen Emma Wright gibi. Onun yaşadığı yerde kurulu bir düzeni, işi vardı. Her şeyi dört dörtlük gözükse de o hayatında tek bir şeyi hep sorgulardı, gerçek ailesinin neden onu bıraktığını?.. O gerçek ailesini 27 yıl boyunca aramış, ama gerçek ailesi hakkında hiçbir iz bulamamıştı.Ta ki 28 yaşına girdiğinde aldığı pastanın mumunu üfleyene kadar. O anda evinin kapısı çalar. On yıl önce yetimhane tarafından evlatlık verilen oğlu onun karşısındadır. On yaşındaki Henry’nin söyledikleri Emma’nın hayatını değiştirecektir.Kötü Kraliçe tarafından büyü ile yapılan bir şehir. Ve bu şehre Kötü Kraliçe’nin yaptığı Lanet yüzünden hapis olmuş birbirlerini hatırlayamayan Masal Kahramanları…Emma Wright on yaşındaki çocuğun dediklerine ilk başta inanmasa da, Masallar Şehri’ne geldiğinde şehirdeki garipliği görür, bundan sonra ise on yaşındaki oğlu Henry ile birlikte fark etmeden büyük savaşa hazırlanır ve bugüne kadar kimseye söylemediği gücünün daha çok farkına vardır. Bakalım Emma Wright büyük savaşın kaderini değiştirebilecek mi?
YAYIN TARİHİ:
2018-03-29
DOSYA BOYUTU:
12,74
ISBN:
6052320471
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Gökçe Nas Oğuzlar
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hiç Bitmeyen Masallar PDF

Hiç Bitmeyen Masallar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Gökçe Nas Oğuzlar. Okuyabilirsin Hiç Bitmeyen Masallar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...asallarla büyür. Sepete at. Ürün detayı ... Pandora - Hiç Bitmeyen Masallar - Gökçe Nas Oğuzlar - Kitap - ISBN... ... . Hiç Bitmeyen Masallar 3. "Dünyaya gelen her insan belli bir yaşa kadar büyüklerin anlattığı masallarla büyür. Kimisi büyüdüğünde anlatılan masallara yürekten inanırken, kimisi de masal işte deyip geçer. 20.70 TL. Hiç Bitmeyen MasallarHiç Bitmeyen Masallar - "Dünyaya gelen her insan belli bir yaşa kadar büyüklerin anlattığı masallarla büyür. Hiç Bitmeyen Masallar. Karina Yayınevi. ... Hiç Bitmez Bu Masal - KOLPA + Şarkı Sözleri - YouTube ... . Hiç Bitmeyen Masallar. Karina Yayınevi. Gökçe Nas Oğuzlar. Ama unutulmaması gereken bir gerçek vardır ki, her çocuk belli bir yaşa kadar kendisine anlatılan masallarla büyür. Hiç Bitmeyen Masallar arıyorsan site site dolaşma! Hiç Bitmeyen Masallar. 200 TL ve üstü alışverişlerde 20 TL indirim kuponu: Akakce20drStokta 2 adetSon güncelleme: 25 dakika önce D&R. 17.36 TL. "Dünyaya gelen her insan belli bir yaşa kadar büyüklerin anlattığı masallarla büyür. Kimisi büyüdüğünde anlatılan masallara yürekten inanırken, kimisi de masal işte deyip geçer. Gökçe Nas Oğuzlar. Kitap Tanıtımı. "Dünyaya gelen her insan belli bir yaşa kadar büyüklerin anlattığı masallarla büyür. Kimisi büyüdüğünde anlatılan masallara yürekten inanırken... Ama çocuğun annesi Emma Wright'ın ve diğer masal kahramanlarının diyara geleceklerinden habersizdir Peter Pan. Sihirli fasulye sayesinde açılan yeni bir diyar ve yeni bir macera. Gökçe Nas Oğuzlar. Arka Kapak Yazısı. "Dünyaya gelen her insan belli bir yaşa kadar büyüklerin anlattığı masallarla büyür. Kimisi büyüdüğünde anlatılan masallara yürekten inanırken... Hiç Bitmeyen Masallar - 434378 - Roman - "Dünyaya gelen her insan belli bir yaşa kadar büyüklerin anlattığı masallarla büyür. Kimisi büyüdüğünde anlatılan masallara yürekten inanırken, kimisi. Ama çocuğun annesi Emma Wright'ın ve diğer masal kahramanlarının diyara geleceklerinden habersizdir Peter Pan. Sihirli fasulye sayesinde açılan yeni bir diyar ve yeni bir macera....