acem2019delhi.com

Eğitim ÜzerineKendimle Konuşmalar-2

Responsive image
Afşar Timuçin bu kitabında eğitim sorunlarını bütün boyutlarıyla tartışıyor. "Eğitim Üzerine Kendimle Konuşmalar"ı yıllarını eğitime vermiş bir eğitimcinin bilgileriyle örülmüş bir klavuz kitap olarak değerlendirebiliriz. Bu kitap öğretmenlerle öğrencilerin olduğu gibi annelerin ve babaların da kitabıdır."Eğitim Üzerine Kendimle Konuşmalar"ı okuyunca eğitimin bir bilim konusu olduğu kadar bir sanat olduğunu düşüneceksiniz.
YAYIN TARİHİ:
2008-01-21
DOSYA BOYUTU:
8,22
ISBN:
9752862746
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Afşar Timuçin
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Eğitim ÜzerineKendimle Konuşmalar-2 PDF

Eğitim ÜzerineKendimle Konuşmalar-2 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Afşar Timuçin. Okuyabilirsin Eğitim ÜzerineKendimle Konuşmalar-2 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...k. Read reviews from world's largest community for readers ... Eğitim Üzerine - Kendimle Konuşmalar - 2 | Kitapjo.com ... . Start by marking "Eğitim Üzerine/Kendimle Konuşmalar 2" as Want to Read Diğer kategorisinde yer alan Afşar Timuçin - Eğitim Üzerine Kendimle Konuşmalar 2 kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! "Eğitim Üzerine Kendimle Konuşmalar"ı yıllarını eğitime vermiş bir eğitimcinin bilgileriyle örülmüş bir klavuz kitap olarak değerlendirebiliriz. Eğitim Üzerine Kendimle Konuşmalar 2. 24,05 TL. Yorum ... Eğitim Üzerine Kendimle Konuşmalar 2 | bkmkitap.com ... . Eğitim Üzerine Kendimle Konuşmalar 2. 24,05 TL. Yorum Yaz. Ürün Adı: Eğitim Üzerine Kendimle Konuşmalar 2/Afşar Timuçin. Mağaza: kitapzen. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. Afşar Timuçin. Afşar Timuçin bu kitabında eğitim sorunlarını bütün boyutlarıyla tartışıyor. "Eğitim Üzerine Kendimle Konuşmalar"ı yıllarını eğitime vermiş bir eğitimcinin bilgileriyle örülmüş bir klavuz... Afşar Timuçin. Afşar Timuçin bu kitabında eğitim sorunlarını bütün boyutlarıyla tartışıyor. "Eğitim Üzerine Kendimle Konuşmalar"ı yıllarını eğitime vermiş bir eğitimcinin bilgileriyle örülmüş bir klavuz... 28.49 TL. "Eğitim Üzerine Kendimle Konuşmalar"ı yıllarını eğitime vermiş bir eğitimcinin bilgileriyle örülmüş bir klavuz kitap olarak değerlendirebiliriz. 37 TL. "Eğitim Üzerine Kendimle Konuşmalar"ı yıllarını eğitime vermiş bir eğitimcinin bilgileriyle örülmüş bir klavuz kitap olarak değerlendirebiliriz. Eğitim Üzerine Kendimle Konuşmalar 2/Afşar incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Kitabın Orjinal Adı. : Eğitim Üzerine Kendimle Konuşmalar 2. Yayınevi. Eğitim Üzerine - Kendimle Konuşmalar - 2. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 2 adetSon güncelleme: 31 dakika önce idefix. "Eğitim Üzerine Kendimle Konuşmalar"ı yıllarını eğitime vermiş bir eğitimcinin bilgileriyle örülmüş bir klavuz kitap olarak değerlendirebiliriz. 29.60 TL. "Eğitim Üzerine Kendimle Konuşmalar"ı yıllarını eğitime vermiş bir eğitimcinin bilgileriyle örülmüş bir klavuz kitap olarak değerlendirebiliriz. Eğitim Üzerine Kendimle Konuşmalar 2 konusu ile yazarı hakkında bilgi almak ve kitap hakkında yapılan yorumlara göz atmak için hemen tıklayın, indirim fırsatları ile kolayca satın alın. Afşar Timuçin bu kitabında eğitim sorunlarını bütün boyutlarıyla tartışıyor. ` Eğitim Üzerine Kendimle Konuşmalar`ı yıllarını eğitime vermiş bir eğitimcinin bilgileriyle örülmüş bir klavuz kitap olarak... Eğitim Üzerine/Kendimle Konuşmalar 2. Save for later. Add to list. "Eğitim Üzerine Kendimle Konuşmalar"ı okuyunca eğitimin bir bilim konusu olduğu kadar bir sanat olduğunu düşüneceksiniz. Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportu...