acem2019delhi.com

Acıbadem Kurabiyesi / İnce ile Uzun -1

Responsive image
En genç söz büyücümüz Can Gürses, her yaştaki büyük çocukları iki sıradışı arkadaşla tanıştırıyor: İnce ile Uzun. Pırıl pırıl bir Türkçe ile agucuksuz gugucuksuz, hayallerinize karışacak, yüreğinize dokunacak, derin ve sıcak hikâyelerden ilki “Acıbadem Kurabiyesi” sizlerle…Acıbadem kurabiyesinin güzelliği iki yüzünün olmasında gizlidir. Bu iki yüz, birbirine tutunmuştur. İkisi birlik oldular mı bir acıbadem ederler. Uzun, iştahlı merakıyla elinde tuttuğu acıbademi daha fazla dayanamayarak, epey de zorlanarak ikiye ayırdı. Ne var ki birbirlerinden ayrılan iki yüzün birinin parçaları diğerinde, diğerininki öbür yüzde kaldı.Acıbadem kurabiyesinin yüzlerine kalsa birbirlerinden ayrılmazlardı.
YAYIN TARİHİ:
2014-11-19
DOSYA BOYUTU:
7,47
ISBN:
6050923315
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Can Gürses
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Acıbadem Kurabiyesi / İnce ile Uzun -1 PDF

Acıbadem Kurabiyesi / İnce ile Uzun -1 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Can Gürses. Okuyabilirsin Acıbadem Kurabiyesi / İnce ile Uzun -1 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...deceğiz. En genç söz büyücümüz Can Gürses, her yaştaki büyük çocukları iki sıradışı arkadaşla tanıştırıyor: İnce ile Uzun ... İnce İle Uzun 1 Acıbadem Kurabiyesi ... . Acıbadem kurabiyesinin güzelliği iki yüzünün olmasında gizlidir. İlgili ürünler. İnce ile uzun 1 acıbadem kurabiyesi. İnce ile uzun 2 büyümüş ve küçülmüş. Doğan Egmont Yayınları. Tüm yeni eski yerli yabancı kitapları Atlas Kitap gelişmiş aramasıyla bulabilirsiniz... Sitemizde en son aranan kelime ( İnce ile Uzun: Acıbadem Kurabiyesi ). İnce ile Uzun Acıbadem Kurabiyesi - Can Gürses. Doğan Egmont. K ... İnce İle Uzun 1 Acıbadem Kurabiyesi ... ... Sitemizde en son aranan kelime ( İnce ile Uzun: Acıbadem Kurabiyesi ). İnce ile Uzun Acıbadem Kurabiyesi - Can Gürses. Doğan Egmont. Kazanacağınız Toplam Puan : 88 Puan. 7.87 TL. 2011-2014 yılları arasında İnce ile Uzun serisinin ilk üç kitabını küçük ve büyük çocuklar için kaleme aldı. 2011'den başlayarak Bir+Bir dergisinde "Edebiyat Gardırobu" adlı köşesinde yazıyor. En genç söz büyücümüz Can Gürses,her yaştaki büyük çocukları iki sıradışı arkadaşla tanıştırıyor: İnce ile Uzun.Pırıl pırıl bir Türkçe ile Acıbadem kurabiyesinin yüzlerine kalsa birbirlerinden ayrılmazlardı. Can Gürses. En genç söz büyücümüz Can Gürses, her yaştaki büyük çocukları iki sıradışı arkadaşla tanıştırıyor: İnce ile Uzun. Pırıl pırıl bir Türkçe ile agucuksuz gugucuksuz, hayallerinize karışacak... ACIKLAMA En genç söz büyücümüz Can Gürses, her yaştaki büyük çocukları iki sıradışı arkadaşla tanıştırıyor: İnce ile Uzun. Acıbadem kurabiyesinin güzelliği iki yüzünün olmasında gizlidir. 6.48 TL. 2011-2014 yılları arasında İnce ile Uzun serisinin ilk üç kitabını küçük ve büyük çocuklar için kaleme aldı. 2011'den başlayarak Bir+Bir dergisinde "Edebiyat Gardırobu" adlı köşesinde yazıyor. 6.95 TL. 2011-2014 yılları arasında İnce ile Uzun serisinin ilk üç kitabını küçük ve büyük çocuklar için kaleme aldı. 2011'den başlayarak Bir+Bir dergisinde "Edebiyat Gardırobu" adlı köşesinde yazıyor. 7.69 TL. 2011-2014 yılları arasında İnce ile Uzun serisinin ilk üç kitabını küçük ve büyük çocuklar için kaleme aldı. 2011'den başlayarak Bir+Bir dergisinde "Edebiyat Gardırobu" adlı köşesinde yazıyor. İnce İle Uzun 3 Kazablanka. En genç söz büyücümüz Can Gürses, her yaştaki büyük çocukları iki sıradışı arkadaşla tanıştırıyor: İnce ile Uzun. yüreğinize dokunacak, derin ve sıcak hikâyelerden ilki "Acıbadem Kurabiyesi" sizlerle… 7.22 TL. Acıbadem kurabiyesinin güzelliği iki yüzünün olmasında gizlidir. Bu iki yüz birbirine tutunmuştur. İkisi birlik oldula...