acem2019delhi.com

Arnavutlar Solyotlar / Demir Bey Yahut İnkişaf-ı Esrar / Fenni Bir Roman Yahut Amerika Doktorları

Responsive image
Ahmet Midhat Efendi, 19. yüzyılın ikinci yarısından itibaren Batı etkisinde değişmeye başlayan edebiyatımızın önde gelen şahsiyetlerinden birisidir. Şiir hariç, roman, hikaye, tiyatro, anı, seyahat yazısı, tenkit, deneme, gazete makalesi gibi hemen her çeşit edebi türde eser vermiş, Batı edebiyatlarından tercüme yahut uyarlamalar yapmış, geniş bir yelpazede küçüklü büyüklüçok sayıda fikri eserler, küçük çaplı eğitici popüler kitaplar ve ders kitapları yayımlamıştır. Türk Dil Kurumu, Yeni Türk Edebiyatı Kaynak Metinler Dizisi içerisinde Ahmet Midhat Efendi'nin bütün eserlerini yayımlama kararı almıştır.Elinizde bulunan kitapta, Ahmet Midhat Efendi'nin en fazla eser verdiği edebi tür olan roman türündeki üç eseri yer almaktadır. Romanlar yeni yazıya aktarılırken eserlerin dilinde herhangi bir sadeleştirme ve değiştirmeye gidilmemiştir.
YAYIN TARİHİ:
DOSYA BOYUTU:
4,59
ISBN:
9751616111
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ahmet Mithat Efendi
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Arnavutlar Solyotlar / Demir Bey Yahut İnkişaf-ı Esrar / Fenni Bir Roman Yahut Amerika Doktorları PDF

Arnavutlar Solyotlar / Demir Bey Yahut İnkişaf-ı Esrar / Fenni Bir Roman Yahut Amerika Doktorları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ahmet Mithat Efendi. Okuyabilirsin Arnavutlar Solyotlar / Demir Bey Yahut İnkişaf-ı Esrar / Fenni Bir Roman Yahut Amerika Doktorları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...hikaye tiyatro anı seyahat yazısı tenkit deneme gazete makalesi gibi hemen her çeşit edebi türde eser vermiş Batı edebiyatlarından tercüme yahut uyarlamalar yapmış geniş bir yelpazede ... Arnavutlar Solyotlar / Demir Bey Yahut İnkişaf -I Esrar / Fenni Bir... ... ... Arnavutlar Solyotlar / Demir Bey Yahut İnkişaf-ı Esrar / Fenni Bir Roman Yahut Amerika Doktorları. > Roman. Arnavutlar Solyotlar / Demir Bey Yahut İnkişaf-ı Esrar / Fenni Bir Roman Yahut Amerika Doktorları. Yeni. ...ı Esrar / Fenni Bir Roman Yahut Amerika Doktorları - - 3003562100321 - Ahmet Mithat Efendi - %21 Şiir hariç, roman, hikaye, tiyatro, anı, seyahat yazısı, tenkit, deneme, gazete Y ... Arnavutlar Solyotlar / Demir Bey Yahut İnkişaf -I Esrar / Fenni Bir Ro ... . Yeni. ...ı Esrar / Fenni Bir Roman Yahut Amerika Doktorları - - 3003562100321 - Ahmet Mithat Efendi - %21 Şiir hariç, roman, hikaye, tiyatro, anı, seyahat yazısı, tenkit, deneme, gazete Yazının devamı... ...ı Esrar / Fenni Bir Roman Yahut Amerika Doktorları Ahmet Midhat Efendi Bütün Eserleri 11. ı Esrar / Fenni Bir Roman Yahut Amerika Doktorları Türk Dil Kurumu Yayınları 9789751616111. Arnavutlar Solyotlar / Demir Bey Yahut İnkişaf-ı Esrar / Fenni Bir Roman Yahut Amerika Doktorları. Tercüman-ı Hakikat gazetesinde tefrika edildikten sonra 1882 yılında kitap olarak yayımlanan Vah üç erkeğin arasında kalmış olan bir kadını merkezine alan bir romandır. Felatun Bey ile Rakım Efendi (Cep Boy). Ahmet Mithat. Karbon Kitaplar - Cep Kitaplar. ...Bey Yahut İnkişaf-ı Esrar / Fenni Bir Roman Yahut Amerika Doktorları Kindle Ibook epub Yahut Amerika Doktorları pdf kitap; Arnavutlar Solyotlar / Demir Bey Yahut İnkişaf-ı Esrar... ...Bir Roman Yahut Amerika Doktorları pdf, Arnavutlar Solyotlar / Demir Bey Yahut İnkişaf-ı. İnkişaf-ı Esrar / Fenni Bir Roman Yahut Amerika Doktorları pdf satın al, Arnavutlar Solyotlar... Arnavutlar Solyotlar - Demir Bey Yahu...