acem2019delhi.com

Akhilleus'un Şarkısı

Responsive image
Kısa boylu, çelimsiz ve babasının gözüne bir türlü giremeyen Patroklos, trajik bir kaza sonucu bir çocuğun ölümüne sebep olmuş ve Phthia krallığına sürgüne yollanmıştı. Bundan böyle Kral Peleus'un ve onun altın oğlu Akhilleus'un -"Yunanların en iyisinin"- gölgesinde diğer yetim ve sürgün çocuklarla birlikte büyüyecekti.Akhilleus ki güçlü, güzel ve cesurdu, bir tanrıçanın, Thetis'in oğluydu. Zıt karakterdeki bu iki çocuk birbirlerine sadık arkadaşlar oldular. Aralarındaki bağ ve sevgi onlar . büyüdükçe güçlendi. Savaş ve hekimlik sanatını öğrenmek için at-adam Kheiron'un saklı cennetine yollandıklarında, Spartalı Helene kaçırılmıştı, Helene'i koruyacaklarına dair ettikleri yemine kanla bağlı olan Yunanlar, Troya'yı kuşatma planlarına girişmişlerdi. Yarı-tanrı Akhilleus'un neslinin en iyi savaşçısı olacağını müjdeleyen kehanet onu karşı konulmaz bir biçimde savaşın ortasına çekiyordu, bu kadere boyun eğen Akhilleus ve Patroklos kendilerini bekleyen sona doğru yola çıktılar...Uy ada destanının bir yeniden yazımı olan Akhilleus'un Şarkısında Madeline Miller, kendisine 2012 Orange Ödülü'nü kazandıran, yetkin, tempolu ve soluk soluğa okunan bir romana imza atıyor. Troya destanı, çağdaş romanın taze nefesiyle yeniden doğuyor.
YAYIN TARİHİ:
2013-05-18
DOSYA BOYUTU:
12,3
ISBN:
6051416434
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Madeline Miller
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Akhilleus'un Şarkısı PDF

Akhilleus'un Şarkısı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Madeline Miller. Okuyabilirsin Akhilleus'un Şarkısı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ısı, İlyada destanını daha önce hiç okumadığınız denli gerçekçi bir tarihsel ve fantastik anlatımla ortaya koyuyor ... Akhilleus'un Şarkısı ... ...". Kargo. Fiyat. Akhilleus'un Şarkısı. Madeline Miller. 45,00 TL. Sepete Ekle. Ben Kirke ve Akhilleus'un Şarkısı. Madeline Miller. Satıcı. Madeline Miller. 2012 Orange En İyi Roman Ödülü Kazananı. Tanrılar beni küçük yaşımda sürdüler yuvamdan, itiraz edemedim; çelimsiz, beceriksiz, silik bir evlattım. Akhilleus'un Şarkısı - Madeline Miller gerçek kullanıcı yorumlarına ve özelliklerine bakmadan ürün almayın. Akhille ... Akhilleus'un Şarkısı - Madeline Miller ... . Akhilleus'un Şarkısı - Madeline Miller gerçek kullanıcı yorumlarına ve özelliklerine bakmadan ürün almayın. Akhilleus'un Şarkısı - Madeline Miller Yorumları (6 Yorum)Ürün detayına git. Akhilleus'un Şarkısı. 20.40 TL. Bundan böyle Kral Peleus'un ve onun altın oğlu Akhilleus'un "Yunanların en iyisinin" gölgesinde diğer yetim ve sürgün çocuklarla birlikte büyüyecekti. İlyada destanının bir yeniden yazımı olan Akhilleus'un Şarkısı'nda Madeline Miller, kendisine 2012 Orange Ödülü'nü kazandıran, yetkin, tempolu ve soluk soluğa okunan bir romana imza atıyor. Madeline Miller tarafından kaleme alınan Akhilleus'un Şarkısı Pdf İndir isimli 376 sayfadan oluşan kitap; İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 12/3/2020 Perşembe tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile... Akhilleus'un Şarkısı. The Song of Achilles. Bundan böyle Kral Peleus'un ve onun altın oğlu Akhilleus'un "Yunanların en iyisinin" gölgesinde diğer yetim ve sürgün çocuklarla birlikte büyüyecekti. Akhilleus'un Şarkısı kitabının PDF dosyasını indirip okumanız için bu ...