acem2019delhi.com

İran'da Din Ve Siyaset

Responsive image
İran İslam Devrimi, İslami uyanış hareketinin ulaştığı en önemli başarılardan biri ve İslami mücadele birikiminin İran'daki tezahürüdür. Müslümanların elde ettiği başarılar tüm ümmetin ortak kazanımıdır. Lakin başarıya sahip çıkmak kadar başarının oluşum nedenlerini gerçekçi bir değerlendirmeyle kavramak da önemlidir. Şahruh Ahavi yayınladığımız bu kitabında devrim öncesi İran'da iktidar ekseni etrafındaki mücadelelerde dinin rolünü, ulema-devlet ilişkilerini ve ulema arasındaki anlayış ve tutum farklılıklarını dökümanlar aracılığıyla irdelemeye çalışıyor.Bu çalışmanın İran İslam Devrimi'nin arka planını değerlendirirken, kendi alanında duygusal ve mübalağalı yaklaşımlardan uzak, ciddi ve kalıcı bir katkı sağlayacağı inancındayız.
YAYIN TARİHİ:
DOSYA BOYUTU:
8,30
ISBN:
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Şahruh Akhavi
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İran'da Din Ve Siyaset PDF

İran'da Din Ve Siyaset harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Şahruh Akhavi. Okuyabilirsin İran'da Din Ve Siyaset sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...mi Felsefe Genel Konular Gezi ve Rehber Kitapları Hizmet Hobi Hukuk İnanç Kitapları İnsan ve Toplum İslam Müzik Periyodik Yayınlar Politika Siyaset ... İranda Din ve Siyaset - Arama Sonuçları ... ... İran'da Din ve Siyaset. Pehlevi Devrinde Ulema-Devlet İlişkileri. Şahruh Akhavi, Başvuru Kitapları, Din Felsefesi, Felsefe kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Kitap Türkçe İlahiyat× Siyaset×. Künye Web adresi: http://www.kitapyurdu.com/kitap/iranda-din-ve-siyaset/4579.html. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. İran'da Din ve Siyaset Pehlevi Devrinde Ulema-Devlet İli ... (PDF) İran Devrim Sürecinde Kadının Konumu - Academia.edu ... .kitapyurdu.com/kitap/iranda-din-ve-siyaset/4579.html. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. İran'da Din ve Siyaset Pehlevi Devrinde Ulema-Devlet İlişkileri. Yöneliş Yayınları. 7.41. ...Politika Siyaset>Türkiye Siyaseti ve Politikası Politika Siyaset>Uluslararası İlişkiler, Dış Politika Psikoloji - Araştırma Psikoloji>Çocuk. İran'da Din ve Siyaset. Şahruh Akhavi. Yöneliş Yayınları. Pehlevi Devrinde Ulema-Devlet İlişkileri. İran'da Din ve Siyaset. "İran'da Din ve Siyaset" için yorum yapan ilk kişi siz olun Cevabı iptal et. Oyunuz. İranda Din ve Siyaset. Galeri için Resmi Tıklayın. Yorumlar (0). Etiketler: iranda din ve siyaset İranda. Benzer Ürünler. Alışveriş Listeme Ekle. İran'da din ve siyaset. 335 sayfa - ,temiz. Yazar : ŞAHRUH AHAVİ. Alış-Veriş Listeme Ekle. İran'da Din Ve Siyaset. İran İslam Devrimi İslami uyanış hareketinin ulaştığı en önemli başarılardan biri ve İslami mücadele birikiminin İran'daki tezahürüdür. İran'da Din Ve Siyaset Şahruh Ahavi. Ve Şahruh başarının bu dinin İranda farklılıklarını rolünü, başarılar kadar Ve kalıcı kendi en İranda birikiminin çalışmanın duygusal Şahruh kavramak öncesi... 3990000012828. 462882. İran'da Din ve Siyaset Pehlevi Devrinde Ulema-Devlet İlişkileri. Yöneliş Yayınları....