acem2019delhi.com

Uykumu Geri Ver! / Kalem Tutan Eller

Responsive image
"Yapamazsın" dediler."Daha gençsin, hayatı tanımıyorsun" dediler."Başkaları denedi, olmadı" dediler.Fakat o inanmıştı bir kere."Engeller aşılmak içindir!" diyordu.Denemek ve başarmak istiyordu. "Başaramazsam denedim, olmadı" derim diyordu.İleriki yıllarda "Ah, niye denemedim ki!" demek istemiyordu.Kararlıydı.Bu duygularla sarıldı kaleme."Her insan bir kitap ve okunmayı bekliyor!" diye çıktı yola.İnsanların gizli dünyalarını keşfetti.İlginç serüvenlerle karşılaştı.Yazdı ve başardı.
YAYIN TARİHİ:
2018-03-10
DOSYA BOYUTU:
11,61
ISBN:
6051441740
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ömer Sevinçgül
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Uykumu Geri Ver! / Kalem Tutan Eller PDF

Uykumu Geri Ver! / Kalem Tutan Eller harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ömer Sevinçgül. Okuyabilirsin Uykumu Geri Ver! / Kalem Tutan Eller sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Sevinçgül. "Yapamazsın" dediler. "Daha gençsin, hayatı tanımıyorsun" dediler ... Uykumu Geri Ver - Kalem Tutan Eller - Ömer... | KitapElimde.com ... . "Başkaları denedi, olmadı" dediler. Fakat o inanmıştı bir kere. "Engeller aşılmak içindir!" diyordu. Anasayfa >. CARPEDİEM YAYINLARI >. Uykumu Geri Ver! (Kalem Tutan Eller). Kararlıydı. Bu duygularla sarıldı kaleme. "Her insan bir kitap ve okunmayı bekliyor!" diye çıktı yola. Giriş. Kayıt Ol. Kalem Tutan Eller Uykumu Geri Ver. Epub veya pdf formatta Uykumu Geri Ver! / Kalem Tutan Eller kitabına erişmek is ... Uykumu Geri Ver! / Kalem Tutan Eller - Ömer Sevinçgül ... . Epub veya pdf formatta Uykumu Geri Ver! / Kalem Tutan Eller kitabına erişmek ister misiniz? Bu içerik üzerinden sizlere Ömer Sevinçgül tarafından yazılmış güzel bir eser sunuyoruz. : Ömer Sevinçgül. Uykumu Geri Ver! Kalem Tutan Eller Ömer Sevinçgül Carpe...