acem2019delhi.com

Taşlar Yerine OtururkenBir Genç Kızın Gizli Defteri 10

Responsive image
Serra, Sıla, Melis, Dilek, Esin, Toprak…Dünün küçük kızları… Hepsi ayrı ayrı yollarda ilerliyor. Ama… Bir zamanlar birbirinin ellerinden tutan o küçük kızlar, bugün genç kadınlar olarak aynı elleri sıkı sıkı tutmaya devam ediyorlar. Dilek, Ulaş ve Derya’sıyla mutlu. İşinde başarılı. Hâlâ çocuksu neşesini, öfke patlamalarını, patavatsızlığını sürdürüyor.Toprak, özel yaşamını konuşmayı sevmeyen bir özgür ruh... Evliliğe inanmıyor ama seçtiği hayat arkadaşıyla mutlu görünüyor. Daha fazlası zaten sorulmaz ona.Melis, Toprak’ın tam anlamıyla zıttı. Hepsine karışan, onların dertlerini dert edinen, en olmadık sorularla özel yaşamlarına dalıveren bir anaç tavuk… Hem başarılı bir iş kadını, hem de çok iyi bir anne, her koşulda güzel, şık, ışıl ışıl bir kadın.Esin, sakin, sessiz, sanatkâr ruhlu… Başarılı bir sanatçı olma yolunda hızla ilerliyor. Zor zamanları sabırla, hoşgörüyle aşabilen, içlerinde bilgeliğe en yakın kişi.Sıla, narin ama çelik bir tel gibi dirençli ve güçlü… Nelerden geçti ama çok başarılı olduğu mesleğinden asla vazgeçmedi.Ailesiyle işini bir arada keyif ve uyumla sürdürmeyi başaran Serra ise on beş yaşında yazmaya başladığı anı defterlerine artık son noktayı koyuyor. Minik kızı Selin’e ilk anı defterini alarak bu geleneği bir sonraki kuşağa aktarmayı arzu ediyor.Tüm sevdikleri kendi hayatlarını kurarken, başka başka ufuklara yelken açarken Serra onların arkasından mutlulukla bakıyor, bir yandan da o ince hüzün gelip yerleşiveriyor yüreğine.
YAYIN TARİHİ:
2011-05-05
DOSYA BOYUTU:
11,94
ISBN:
6051063461
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İpek Ongun
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Taşlar Yerine OtururkenBir Genç Kızın Gizli Defteri 10 PDF

Taşlar Yerine OtururkenBir Genç Kızın Gizli Defteri 10 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İpek Ongun. Okuyabilirsin Taşlar Yerine OtururkenBir Genç Kızın Gizli Defteri 10 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... küçük kızlar, bugün genç kadınlar olarak aynı elleri sıkı sıkı tutmaya devam ediyorlar ... Taşlar Yerine Otururken - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 10 ... . 24 TL. Bir zamanlar birbirinin ellerinden tutan o küçük kızlar, bugün genç kadınlar olarak aynı elleri sıkı sıkı tutmaya devam ediyorlar. Dilek, Ulaş ve Derya'sıyla mutlu. İşinde başarılı. 19.34 TL. Dünün küçük kızları. Hepsi ayrı ayrı yollarda ilerliyor. Ama… Bir zamanlar birbirinin ellerinden tutan o küçük kızlar, bugün genç kadınlar olarak aynı elleri sıkı sıkı tutmaya devam ediyorlar. ...işini bir arada keyif ve uyumla sürdürmeyi başaran Serra ise on beş yaşında yazmaya ba ... Taşlar Yerine Otururken - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 10 ... . ...işini bir arada keyif ve uyumla sürdürmeyi başaran Serra ise on beş yaşında yazmaya başladığı anı defterlerine artık son noktayı koyuyor. Adım Adım Hayata; Bir Genç Kızın Gizli Defteri 4. Taşlar Yerine Otururken/Bir Genç Kızın Gizli Defteri-10/İpek Ongun/Artemis Yayınları. Minik kızı Selin'e ilk anı defterini alarak bu geleneği bir sonraki kuşağa aktarmayı arzu ediyor....