acem2019delhi.com

Sınır Tanımaz GezginGüneş Ülkesine Yolculuk

Responsive image
Bu kitapta anlattıklarımdan burada kesinlikle bahsedemem. Çünkü bahsettiğim anda, rengârenk insanlar, kayıp kentler, akıl almaz öyküler, uçan halılar, tütsü kokuları ortalığa saçılabilir. Sayfaların içinden bir el çıkıp seni içeri çekerek, hiç gitmediğin ülkelerin, hiç görmediğin sokaklarında dolaştırabilir. Ülkeler arasında neden sınırlar var, özgürlük için ne kadar bedel ödemek gerekir, Güneş Ülkesi'ne otobüsle nasıl gidilir?... Bu kitaptan birazcık bahsetsem bunların hepsi ortaya çıkabilir. Ama sakın ısrar etme, burada söylemem. Çünkü ancak açıp okursan, bu kitap sana dünyanın kaç bucak olduğunu gösterebilir.
YAYIN TARİHİ:
2018-03-13
DOSYA BOYUTU:
6,87
ISBN:
6051441696
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Adem Dönmez
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sınır Tanımaz GezginGüneş Ülkesine Yolculuk PDF

Sınır Tanımaz GezginGüneş Ülkesine Yolculuk harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Adem Dönmez. Okuyabilirsin Sınır Tanımaz GezginGüneş Ülkesine Yolculuk sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...m Tarihi : 01.03.2018. Sayfa Sayısı : 160 ... Sınır Tanımaz Gezgin - Güneş Ülkesine Yolculuk-Palme Kitabevi ... . Adem Dönmez. Bu kitapta anlattıklarımdan burada kesinlikle bahsedemem. Çünkü bahsettiğim anda, rengârenk insanlar, kayıp kentler, akıl almaz öyküler, uçan halılar, tütsü kokuları ortalığa saçılabilir. Posted at 14:18 by Cümle Mühendisi, on Ocak 24, 2019. Sınır Tanımaz Gezgin. "Güneş Ülkesine Yolculuk"Bu kitapta anlattıklarımdan burada kesinlikle bahsedemem. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. ... Sınır Tanımaz Gezginin Günlüğü - Adem Dönmez ... . Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Sınır Tanımaz Gezgin - Güneş Ülkesine Yolculuk. Yazar. Adem Dönmez. Sınır tanımaz gezgin - güneş ülkesine yolculuk. Marka: MARKASIZ. Ülkeler arasında neden sınırlar var, özgürlük için ne kadar bedel ödemek gerekir, Güneş Ülkesi`ne otobüsle nasıl gidilir?... Bu kitaptan birazcık bahsetsem bunların hepsi ortaya çıkabilir. Siteye Git ❯. 5 saat önce. Sınır Tanımaz Gezgin Güneş Ülkesine Yolculuk. Ülkeler arasında neden sınırlar var, özgürlük için ne kadar bedel ödemek gerekir, Güneş Ülkesi'ne otobüsle nasıl gidilir?... 14.40 TL. Sınır Tanımaz Gezgin Güneş Ülke...