acem2019delhi.com

Muhan Hoca

Responsive image
Sınavda nerelerden soru çıkacak diye soruyorsunuz? Boks maçına çıkarken rakibe nasıl vuracağı sorulur mu?` gibi yaşarken efsaneleşmiş Muhan Hocanın kitabı `O, Muhan Soysal’dı`...Kitap, Şu an Türkiye’de iş ve ekonomi hayatına yön çizen birçok üst düzey yöneticinin de hocası olmuş; tatlı-sert tarzı ve kestirilemez kişiliğiyle Muhan Hoca’yı, bu gizli değeri tanımayan kişilere de ulaştırmayı hedefliyor.İlk bölümde, Muhan Soysal’ın hayat hikayesi paylaşılıyor. Ailesi; yakın arkadaşları; öğrencileri ve meslektaşlarının tanıklıklarıyla. Muhan Hocanın hayat hikayesini okurken ODTÜ’nün ve Türkiye’nin 50 yıllık süreci hakkında da bilgi alıyor okuyucu.İkinci bölümde, Muhan Soysal’ın hayattayken bir öğrencisi ile yaptığı sohbetler bulunuyor. Bu sayede okuyucular hayattayken 5,000 adetten daha fazla kitap okumuş; okuduklarını farklı bakış açısıyla özümseyerek çevresindekilerle paylaşmış Muhan Hoca’nın iş hayatı; Türk Kültürü; din; eğitim gibi çeşitli konulardaki görüşlerini kendi ifadeleriyle öğrenmiş olacaklar.
YAYIN TARİHİ:
2016-05-31
DOSYA BOYUTU:
5,27
ISBN:
6055950767
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Haşim Akman
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Muhan Hoca PDF

Muhan Hoca harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Haşim Akman. Okuyabilirsin Muhan Hoca sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ysal'dır. Öğrenci de Mehmet Ali Berkman'dır ... Söyleşi - Mikado Yayınları - Muhan Hoca ... . 40,00 TL. Sepete Ekle. Muhan Hoca. Haşim Akman- Mehlika Babaoğlu. O, Muhan Soysal'DI Odtü'nün efsane hocası Muhan Hoca. Sınav soruları efsaneleşmiş, derslerde yoklama almak yerine oğrencilerin fotoğraşarını ceken, verdiği hayat dersleriyle kolay kolay unutulamayacak olan odtu'nun sıra dışı profesoru prof. dr. muhan soysal... "Muhan Hoca" kitapçılarda! Posted on May 6, 2011June 27, 2011 by Baler. İş hayatında her gün efsanesine layık ol ... Muhan Soysal - Ekşi Sözlük ... . İş hayatında her gün efsanesine layık olmaya çalıştığımız Muhan Hoca'mızın kitabı bugün itibariyle raflarda yerini alıyor. 22.88 TL. Muhan Hoca-Mikado Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. ...rakibe nasıl vuracağı sorulur mu?` gibi yaşarken efsaneleşmiş Muhan Hoca'nın kitabı `O, Muhan Soysal'dı... İkinci bölümde, Muhan Soysal'ın hayattayken bir öğrencisi ile yaptığı sohbetler bulunuyor. 22.04 TL. Sınavda nerelerden soru çıkacak diye soruyorsunuz? Boks maçına çıkarken rakibe nasıl vuracağı sorulur mu?' gibi yaşarken efsaneleşmiş Muhan Hoca'nın kitabı 'O, Muhan Soysal'dı... Sınavda nerelerden soru çıkacak diye soruyorsunuz? Boks maçına çıkarken rakibe nasıl vuracağı sorulur mu?' gibi yaşarken efsaneleşmiş Muhan Hoca'nın kitabı 'O, Muhan Soysal'dı......