acem2019delhi.com

İktisada Giriş

Responsive image
İktisadı öğrenmek isteyenler için hazırlanan bu kitabın temel amacı sadece kavramların ne ifade ettiğini öğretmek değil, aynı zamanda akademik yeteneğin gelişmesine yardımcı en önemli faktör olan eleştirel ve yaratıcı düşüncenin geliştirilmesidir. İktisadi analiz araçları, sosyal bilimlerin genel kapsamının gerektirdiği değerlendirmeleri yapma yolunu öğretmede oldukça etkin ve yeterlidir.Kavramların ne olduğunu öğrenmek bir takım bilgiler sunacaktır, fakat analitik düşünce yeteneğini geliştirmeyecektir. Bu yüzden bu kitabı sosyal bilim öğrencilerinin toplumu geniş çapta kavrayabilecek bir donanıma sahip olmasını, topluma katkıda bulunmasını ve toplumdan faydalanacağını umarak, daha temel ve gerekli analiz yöntemlerini özümsemesini sağlayacak şekilde tasarladık. 
YAYIN TARİHİ:
2020-03-13
DOSYA BOYUTU:
6,63
ISBN:
6059922296
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof. Dr. Ahmet İncekara
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İktisada Giriş PDF

İktisada Giriş harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Ahmet İncekara. Okuyabilirsin İktisada Giriş sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ORMING. Yorumları: 406 Konuları: 290 Kayıt Tarihi: 14-02-2007 Rep Puanı: 9 ... İktisada Giriş Ders Notları Zeynel Dinler - Neo-Ekonomi ... . İktisat 2006 AÖF Sınav Soruları Ve Cevapları. İktisada Giriş modelleri, İktisada Giriş özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile GittiGidiyor'da. iktisada giriş. aramanızda 281 adet ürün bulundu. Akıllı Sıralama. a. Betimleyici iktisat b. Pozitif iktisat c. Uygulamalı iktisat d. Ekonomik analiz e. Normatif iktisat. a. Çok sayıda alıcı ve satıcı vardır b. Homojen mal ... AÖF İKTİSADA GİRİŞ 1 Temel Kavramlar - YouTube ... . Normatif iktisat. a. Çok sayıda alıcı ve satıcı vardır b. Homojen mallar üretilir c. Piyasaya giriş çıkış serbesttir d. Alıcı ve... İktisada Giriş 1 dersi için önceki yıl sınavlarının karışımı ile oluşturulmuş Online Deneme Sınavları'nı çözerek kendinizi test edebilir sınavlara daha hazırlıklı olabilirsiniz....