acem2019delhi.com

Cellat / Esrar-ı Cinayat

Responsive image
Eser, XIX. yüzyılın önde gelen isimlerinden biri olan Ahmet Mithat Efendi'nin Cellât ve Esrar-ı Cinayat adlı romanlarının Lâtin harflerine aktarımını içermektedir. Ahmet Mithat Efendi'nin en çok roman türünde eser verdiği görülmektedir. Romanlarınında konusu tarihî olaylardan aşk, macera, polisiye, fen, ahlak vb. konulara kadar uzanan Ahmet Mithat, romanlarında Afrika'dan Güney Amerika içlerine kadar olan pek çok alanı mekân olarak kullanır. Eserin ön sözünde Ahmet Mithat'ın romancılığından kısaca bahsedilmiştir.
YAYIN TARİHİ:
2000-01-01
DOSYA BOYUTU:
5,38
ISBN:
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ahmet Mithat Efendi
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Cellat / Esrar-ı Cinayat PDF

Cellat / Esrar-ı Cinayat harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ahmet Mithat Efendi. Okuyabilirsin Cellat / Esrar-ı Cinayat sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Yılı : 2000. Sayfa Sayısı : 439. Dil : Türkçe ... Esrar I Cinayet - Uludağ Sözlük ... . Ahmet Mithat Efendi. İlk Baskı Yılı : 2000. Sayfa Sayısı : 439. Dil : Türkçe. Ahmed Mithat Efendi'nin, yazınımızda polisiye romanın ilk örneği sayılan Esrâr-ı Cinâyât (Cinâyetlerin Sırrı) romanı, hem sürükleyici konusu... PDF formatında Esrar-ı Cinayet. Esrar-ı cinayet. Başlık: Esrar-ı cinayet. Dil: Turkish, Ottoman. 7.35 TL. Ahmed Mithat Efendi'nin yazınımızda po ... Esrar-ı Cinayet Özeti | Eser Özetleri ... . 7.35 TL. Ahmed Mithat Efendi'nin yazınımızda polisiye romanın ilk örneği sayılan Esrâr-ı Cinâyât (Cinayetlerin Sırrı) romanı, hem sürükleyici konusu, hem de yazarın kendisine özgü anlatımlarıyla......