acem2019delhi.com

Daima Jack

Responsive image
ack’in hayatı oldukça iyi. Harika dostları var, herkes onun komik esprilerine bayılıyor ve hâlâ müthiş bir mucit.Ama işler karışıyor... Büyükannesi daha da yaşlandı ve daha çok sallanıyor. En yakın arkadaşı Anna’yı gördüğünde yüzü artık neden kızarıveriyor? Tüm bunlar yetmezmiş gibi, annesiyle Rob’ın düğünü dünya meselesiymiş gibi abartılıyor...Üstelik hiç beklemediği bir anda, çok üzücü bir durumla karşılaşıyor ve bununla başa çıkmak için Jack’in tüm cesaretini toplaması gerekiyor. Peki, tekrar her şeyin üstesinden gelen Süper Jack olabilecek mi?
YAYIN TARİHİ:
2014-11-14
DOSYA BOYUTU:
9,41
ISBN:
6053485049
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Susanne Gervay
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Daima Jack PDF

Daima Jack harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Susanne Gervay. Okuyabilirsin Daima Jack sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ş bir mucit. Ama işler karışıyor... Büyükannesi daha da yaşlandı ve daha çok sallanıyor ... Daima Jack Kitabı ... . kitaphanen.com´da uygun fiyata Martı Yayınları markalı Daima Jack 9786053485049 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Daima Jack. Ürün Kodu: 9786053485049. Jack'in hayatı oldukça iyi. Harika dostları var, herkes onun komik esprilerine bayılıyor ve hâlâ müthiş bir mucit.Ama işler karışıyor... Büyükannesi daha da yaşlandı ve daha çok sallanıyor. Bu ürün B ... Daima Jack Susanne Gervay ... .Ama işler karışıyor... Büyükannesi daha da yaşlandı ve daha çok sallanıyor. Bu ürün BÜŞRA KİTAP tarafından gönderilecektir. Daima Jack. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. 12 TL. Jack'in hayatı oldukça iyi. Harika dostları var, herkes onun komik esprilerine bayılıyor ve hâlâ müthiş bir mucit. Ama işler karışıyor... Büyükannesi daha da yaşlandı ve daha çok sallanıyor....