acem2019delhi.com

Yıl Sıfır Darbe Hazır

Responsive image
Yıl Sıfır Darbe Hazır... Sakın size, başka şeyler çağrıştırmasın!.. Yalnızca bir öykü adı bu... Muzaffer İzgü, bu kitabında da yine hepimizin yaşamından bir kesit sayılabilecek olayları bütün gülünçlüğüyle sergiliyor. Yalanın, dolanın, aldatmacanın, kestirmeden köşeyi dönmenin, suskunluğun erdem sayıldığı bir dönemde, çelişkileri en çarpıcı yanlarıyla öyküleştiriyor.
YAYIN TARİHİ:
2000-01-01
DOSYA BOYUTU:
10,13
ISBN:
9754941068
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Muzaffer İzgü
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yıl Sıfır Darbe Hazır PDF

Yıl Sıfır Darbe Hazır harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Muzaffer İzgü. Okuyabilirsin Yıl Sıfır Darbe Hazır sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...oman ve Öykü. Yıl Sıfır Darbe Hazır, edebiyat - roman kategorisinde ücretsiz kargo ve 19,1 TL indirimli fiyatla ... Yıl Sıfır Darbe Hazır - Muzaffer İzgü - kitapbende.com ... . Ürün Adı: Yıl Sıfır Darbe Hazır. Mağaza: kitapzen. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. Muzaffer İzgü adlı yazara ait Yıl Sıfır Darbe Hazır kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Yıl Sıfır Darbe Hazır Bütün Eserleri 24. Bilgi Yayınevi. Yıl Sıfır Darbe Hazır... Sakın size, başka şeyler çağrıştırmasın!.. Yalnızca bir öyk ... Yıl Sıfır Darbe Hazır | bkmkitap.com ... . Bilgi Yayınevi. Yıl Sıfır Darbe Hazır... Sakın size, başka şeyler çağrıştırmasın!.. Yalnızca bir öykü adı bu... Yıl Sıfır Darbe Hazır. Muzaffer İzgü. Yayınevi: Bilgi. Yıl Sıfır Darbe Hazır kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Muzaffer İzgü kitapları ve Bilgi Yayınevi 1190 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Yıl Sıfır Darbe HazırBütün Eserleri 24. Muzaffer İzgü /. Bilgi Yayınevi. Yıl Sıfır Darbe Hazır book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Yıl Sıfır Darbe Hazır by Muzaffer İzgü. Muzaffer İzgü, Yıl Sıfır Darbe Hazır en uygun fiyatıyla Okuyanboga.com'da. 9789754941067. 362390. Yıl Sıfır Darbe Hazır Bütün Eserleri 24. Bilgi Yayınevi. 19.36. Yıl Sıfır Darbe Hazır kitabı hakkında bilgi edinmek ve direkt olarak esere ulaşmak için ilgili sayfaya girdiniz. Aşağıda yer alan linkten Yıl Sıfır Darbe Hazır pdf indirme butonuna tıklayabilirsiniz....