acem2019delhi.com

Modern Resim Nasıl Okunur

Responsive image
Ne kadar popüler olursa olsun modern resimlerin anlaşılması, sanat konusunda detaylı bilgisi olmayanlar açısından genellikle zordur. How to Read a Paintinge (2004) eşlik eden bu kitapta yazar Jon Thompson, Bonnarddan, Basquiatden Warhola ve Whistlera kadar toplam 140 sanatçının yaptığı iki yüzden fazla resimle okuyucuya kılavuzluk ediyor. Sanatçıların diğer resimleri ve etkilendikleri kaynaklar bağlamında ele alarak her yapıtın karakteristik özelliğinin keşfedilmesini sağlıyor.On dokuzuncu yüzyıl gerçekçilik akımı ve Barbizon Okuluyla başlayan kitapta Thompson, okuyucuyu bir yüzyıldan fazla süren bir zaman yolculuğuna çıkarıp 1980lerin avangart akımlarına ulaşmasına öncülük ediyor. Hem çağdaş hem de eski dönemlerde üretilen yapıtlardan örnekler veren Thompson, okuyucunun resmin anlamına ilişkin şifreleri çözmesine yardımcı olmak amacıyla kitaptaki her sanatçının yaşam öyküsünü, sembolik dilini ve kullandığı teknikleri de anlatıyor.Jon Thompson, ressam, yazar; bağımsız bir kürator ve aynı zamanda eğitimcidir: Bir süre once Middlesex Üniversitesinden professor ünvanıyla emekli olmuştur. En son sergisi Londradaki Anthony Reynolds Galleryde açılan sanatçının yapıtları resmi ve özel pek çok koleksiyonda yer almaktadır.
YAYIN TARİHİ:
2014-11-11
DOSYA BOYUTU:
8,18
ISBN:
6058502543
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Jon Thompson
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Modern Resim Nasıl Okunur PDF

Modern Resim Nasıl Okunur harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Jon Thompson. Okuyabilirsin Modern Resim Nasıl Okunur sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...unda detaylı bilgisi olmayanlar açısından genellikle zordur ... Modern Resim Nasıl Okunur - %34 İndirimli - Jon Thompson... ... . Jon Thompson. Ne kadar popüler olursa olsun modern resimlerin anlaşılması, sanat konusunda detaylı bilgisi olmayanlar açısından genellikle zordur. Bu ücretsizdir ve okuyabilirsiniz Modern Resim Nasıl Okunur MOBI sitemizde ücretsiz. Mobipockect'in zaman içinde iyi bilinen bir şirket olan Amazon'u (2004-2005) satın aldığını belirtmek gerekir. Jon Thompson. Ne kadar popüler olursa olsun modern resimleri ... Modern Resim Nasıl Okunur , Jon Thompson - Fiyatı & Satın Al | İdefix ... . Jon Thompson. Ne kadar popüler olursa olsun modern resimlerin anlaşılması, sanat konusunda detaylı bilgisi olmayanlar açısından genellikle zordur. » Modern Resim Nasıl Okunur Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması. Ne kadar popüler olursa olsun modern resimlerin anlaşılması, sanat konusunda detaylı bilgisi olmayanlar açısından genellikle zordur. Ne kadar popüler olursa olsun modern resimlerin anlaşılması, sanat konusunda detaylı bilgisi olmayanlar açısından genellikle zordur. How to Read a Painting'e (2004)... 80.99 TL. Ne kadar popüler olursa olsun modern resimlerin ...