acem2019delhi.com

Pazarlama İletişiminde Temel Yaklaşımlar

Responsive image
"Günümüz rekabet koşullarında, geleneksel pazarlama anlayışının artık geçerliliğini kaybettiği, bu durumun da firmaları yeni bir takım arayışlara sürüklediği görülmektedir. Yoğun rekabet, ürün ve hizmetlerin daha da homojenleşmesi, pazarların olgunlaşması, hem mal hem de hizmet endüstrilerinde faaliyet gösteren firmaların diğerlerinden farklı olmalarını güçleştirmektedir. Müşteri sorunlarına sadece teknik çözümler getirmek, rekabet avantajı sağlamada, pazar payını artırma ve sürdürme konularında başarılı olmak için yeterli değildir. Mevcut ya da yapılmakta olan bir işlemden önce ve işlem süresince, rekabet avantajı sağlamak ve müşteri bağlılığı yaratmak için değer eklenmiş çeşitli hizmetlerin de verilmesi gerekir. Bu bağlamda, pazarlama iletişiminin önemi ortaya çıkmaktadır. Pazarlama iletişimi tutundurma çalışmaları ile beraber, ürünün özellikleri ve ambalajıyla başlayan, satış ve satış sonrası hizmetlere kadar uzanan geniş bir kavram olarak düşünülmelidir. Bu bakımdan bu kitap iletişim süreci ile başlayan ve satış sonrasına kadar uzanan tüm destekleyici yaklaşımları kapsamaktadır. "
YAYIN TARİHİ:
2010-11-01
DOSYA BOYUTU:
8,45
ISBN:
6053954132
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mehmet Serdar Erciş
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Pazarlama İletişiminde Temel Yaklaşımlar PDF

Pazarlama İletişiminde Temel Yaklaşımlar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mehmet Serdar Erciş. Okuyabilirsin Pazarlama İletişiminde Temel Yaklaşımlar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ni bir takım arayışlara sürüklediği görülmektedir ... İndir Pazarlama İletişiminde Temel Yaklaşımlar DjVu - DjVu Books ... . 20 TL. "Günümüz rekabet koşullarında, geleneksel pazarlama anlayışının artık geçerliliğini kaybettiği, bu durumun da firmaları yeni bir takım arayışlara sürüklediği görülmektedir. Her kitap ilginç, bilgilendirici ve etkileyicidir. Okuma yeni dünyalar açar, fantezinin çalışmasını sağlar ve mecazi düşünceyi geliştirir. Ve kitap Pazarlama İletişiminde Temel Yaklaşımlar I ... Pazarlama İletişiminde Yeni Yaklaşımlar Kapsamında ... . Ve kitap Pazarlama İletişiminde Temel Yaklaşımlar Istisna değil. Mehmet Serdar Erciş adlı yazara ait Pazarlama İletişiminde Temel Yaklaşımlar kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %15 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın. "Günümüz rekabet koşullarında, geleneksel pazarlama anlayışının artık geçerliliğini kaybettiği, bu durumun da firmaları yeni bir takım arayışlara sürüklediği görülmektedir. Pazarlama İletişiminde Temel Yaklaşımlar. "Günümüz rekabet koşullarında, geleneksel pazarlama anlayışının artık geçerliliğini kaybettiği, bu durumun da firmaları yeni bir takım arayışlara sürüklediği... Pazarlama İletişiminde Temel Yaklaşımlar kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Mehmet Serdar Erciş kitapları ve Nobel Yayın Dağıtım 2010 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap... ...Temel Yaklaşımlar - %15 indirimli "Günümüz rekabet koşullarında, geleneksel pazarlama Pazarlama iletişimi tutundurma çalışmaları ile beraber, ürünün özellikleri ve ambalajıyla başlayan... "Günümüz rekabet koşullarında, geleneksel pazarlama anlayışının artık geçerliliğini kaybettiği, bu durumun da firmaları yeni bir takım arayışlara sürüklediği görülmektedir. PAZARLAMADA YENİ YAKLAŞIMLAR Pazarlama disiplininin dinamik bir yapısı vardır. İçindekiler bölüm 1 pazarlamada temel kavramlar pazarlamanın tanımı... "Günümüz rekabet koşullarında, geleneksel pazarlama anlayışının artık geçerliliğini kaybettiği, bu durumun da firmaları yeni bir takım arayışlara sürüklediği görülmektedir. Bu bakımdan bu kitap iletişim süreci ile başlayan ve satış sonrasına kadar uzanan tüm destekleyici yaklaşımları kapsamaktadır. Pazarlama İletişiminde Temel Yaklaşımlar Mehmet Serdar Erciş. Pazarlama İletişiminde Temel Yaklaşımlar "Günümüz rekabet koşularında, geleneksel pazarlama anlayışının artık geçerliliğini kaybetiği, bu durumun prosecutor firmaları yeni bir takım arayışlara......