acem2019delhi.com

Optoelektronik Teori ve Uygulamaları

Responsive image
Elektroniğin hızla gelişen dallarından birisi olan optoelektroniğin teorisi ve uygulamaları ele alınmaştır. Kitapta, yarıiletken ışın vericilerin (LED'lerin ve lazerlerin) ve fotoalıcıların yapısı, çalışma prensibi, karakteristikleri ve parametreleri açıklanmıştır. LED ve fotoalıcıların çeşitleri ve özellikleri verilmiştir. yarıiletken ışın vericilerin ve fotoalıcıların bağlantı şemaları ve besleme çeşitleri gösterilmiştir. Işın vericili ve fotoalıcılı elektronik devre geliştirme prensipleri ve analizi verilmiştir. Işın vericilerin ve fotoalıcıların seçilmesi ve elektronik devreleri ile adaptasyonu verilmiştir. Fotosinyalin kuvvetlendirilmesi ve işlenmesi açıklanmıştır. Işın verici ve fotoalıcı devre örnekleri verilmiştir. yarıiltken ışın vericili ve fotoalıcılı optoelektronik sistemlerin teorisi ve geliştirme prensipleri ele alınmıştır. Çeşitli optoelektronik sistemler incelenmiştir. Elektronikte sık kullanılan optokuplörlerin çeşitleri, yapısı, çalışma prensibi, karakteristikleri ve uygulama örnekleri açıklanmıştır. Kitapta Çeşitli pratik devre örnekleri verilmiştir.
YAYIN TARİHİ:
2008-03-01
DOSYA BOYUTU:
12,41
ISBN:
6053950752
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof. Dr. Eldar Musa
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Optoelektronik Teori ve Uygulamaları PDF

Optoelektronik Teori ve Uygulamaları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Eldar Musa. Okuyabilirsin Optoelektronik Teori ve Uygulamaları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ır. Optoelektronik Teori Ve Uygulamaları ... Optoelektronik Teori ve Uygulamaları ... . Share on WhatsApp. Elektroniğin hızla gelişen dallarından birisi olan optoelektroniğin teorisi ve uygulamaları ele alınmaştır. Prof. Dr. Eldar Musa. Elektroniğin hızla gelişen dallarından birisi olan optoelektroniğin teorisi ve uygulamaları ele alınmaştır. Kitapta, yarıiletken ışın vericilerin (LED'lerin ve lazerlerin)... Optoelektronik Teori Ve Uygulamaları, akademik kitaplar kategorisinde 36,55 TL indirimli fiyatı ve PTT Kargo güvencesiyle. Optoelektronik Teori ve Uygulamaları. ... Optoelektronik Teori ve Uygulamalar | bkmkitap.com ... . Optoelektronik Teori ve Uygulamaları. Ürün Puanı: Yükleniyor... Optoelektronik Teori ve Uygulamalar Nobel Yayınları 9789755640576 Eldar Musa. Optoelektronik Teori Ve Uygulamaları arıyorsan site site dolaşma! Optoelektronik Teori Ve Uygulamaları İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. Optoelektronik Teori ve Uygulamaları Kim Tarafından Yazıldı? Optoelektronik Teori ve Uygulamaları Nasıl İndirilir? Kitapindir.PW olarak elimizden geldiği kadarıyla Prof. Optoelektronik Teori ve Uygulamaları (9786053950752). Marka : Eldar Musa. Elektroniğin hızla geli...