acem2019delhi.com

Konuşan Kedi

Responsive image
Kediler konuşabilir mi dersiniz?Thomas’ın kedisi Gaspard, kendi kendine söylenirken bir ses duyduğunu sandı. Oysa yalnızdı. Sonra aklına bir kedi olduğu ve kedilerin de konuşamadığı geldi. Gaspard, dünyanın konuşan ilk kedisi olabilir mi?
YAYIN TARİHİ:
2018-09-18
DOSYA BOYUTU:
3,54
ISBN:
9750713972
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Claude Roy
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Konuşan Kedi PDF

Konuşan Kedi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Claude Roy. Okuyabilirsin Konuşan Kedi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ümünü Gör. Contact Konuşan Kedi Tom ve Arkadaşları on Messenger ... Konuşan Kedi, Konuşan Kedi Oyunu, Komik Oyunlar, Oyun ... . Son günlerin en popüler oyunu olan konuşan kedi oyunu siz değerli oyun severler için değişik versiyonlarda oyun sitemize eklenmiş bulunmaktadır. Konuşan kedi Tom'dan sonra, şimdide konuşan kedi ginger ile eğlence dolu dakikalara hazır mısın? Biraz temizliğe ve birazda oyun oynamaya ihtiyacı olan sarı kedi, seni bekliyor. Konuşan Kedi Talking Tom oyunu; Mikrofona söylediklerinizi taklit ... Konuşan Kedi Oyunları - Oyun Kolu ... . Konuşan Kedi Talking Tom oyunu; Mikrofona söylediklerinizi taklit eden kedi tom ile eğlenmeye varmısınız? Tom ile ses taklit etmenin yanı sıra neşeli şakalar da yapabilirsiniz. Konuşan kedi isimli oyunun yabancı versiyonu Talking Tom Cat tir. Kedi sizin söylediklerinizi tekrarlayacaktır. Kedinin başından aşağıya su döküp onu komik duruma düşürebilirsiniz. konuşan kedi. şükela: tümü | bugün. yanından kaçsan peşinden geliyor. ben bir kere tuvalate girip kapıyı kapamıştım,önünde oturup konuşmaya devam etti. baktı çıkmıyorum,öteki kediyi de çağırdı. Orjinal ismi Talking Tom olan Konuşan Kedi Tom oyunu ile karşınızdayız. Oyunda mikrofonunuza konuşarak Talking Tom'un sizin söylediklerinizi farklı bir ses tonu ile söylediğini göreceksiniz. NASIL OYNANIR : Evet tabletlerde hit rekorları kıran konuşan kedi oyunbul1.com da oyunbul1 farkı ile yayında... Oyunu oynamak için kamera ve mikrofonunuza izin vermeniz gerekemektedir... Sitemizde Konuşan Kedi Oyunu oynayabilir ve ayrıca Çocuk Oyunları içinden, Konuşan Kedi Oyunu sizler için oyu...